Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Гірське)

Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Гірське)

19 серпня у м. Гірське відбувся тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Соціальна згуртованість: молодь за мир у громадах»

Зображення

Учасники здобули нові знання щодо залучення та координації волонтерів та охоче ділилися власним досвідом волонтерської діяльності. Найбільшу кількість дискусій викликав цикл волонтерського менеджменту, а саме послідовність його етапів. Попрацювавши в рамках цього циклу учасники зняли для себе всі питання, що мали коли побачили його вперше. Найбільш цінним для підвищення ефективності роботи з волонтерами на думку учасників було дізнатися про цикл волонтерського менеджменту (бо до цього вони зі своїми волонтерами проходили лише частину його етапів і робили це інтуїтивно), а також дізнатися, які потреби є в волонтерів і зрозуміти, що потрібно робити, щоб молодь не йшла з волонтерства. Тепер найбільш активні учасники будуть працювати над втіленням власних проектів в громаді.

Зображення

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

08:35
230
Немає коментарів. Ваш буде першим!