Етнофестиваль "Луганщина єднає" у сучасному форматі відбувся в Сєвєродонецьку

Етнофестиваль "Луганщина єднає"  у сучасному форматі відбувся в Сєвєродонецьку

Етнофестиваль «Луганщина єднає» відбувся 18 серпня 2019 року. Організатори: Луганська ОДА за підтримки UN RPP, Громадська організація «Асоціація бджолярів Луганщини «Медова Артіль», Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю, до ініціативи яких доєдналися багато інших партнерів та громадських діячів.

Представники Луганської облдержадміністрації,  Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP,) Громадська організація «Асоціація бджолярів Луганщини «Медова Артіль»,Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю, ГО «Громадський Дім», ГО «Золота надія», Східна Надія, Фундація «Простір»Агентство стійкого розвитку Луганського регіону, Фонд Громад Луганщини «ХОРС», Громадська спілка «Луганська обласна спілка пасічників», Спілка бджолярів Станично-Луганського району, бджологосподарство Апі-Ай-Дар, Кремінський спеціалізований школа-інтернат, Гірська обласна спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Комунальний заклад «Попаснянський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів та гості фестивалю дійсно влаштували подію сучасного формату в місті Сєвєродонецьк, який явно не хватає місту.

Image

На фестивалі відбулися:

Image

промоція бренду Луганщини, 


Image

Image

Image

виставка ярмарок меду та продуктів бджільництва з різних районів області,

Image

Image

Image

Image

виставка робіт творців декоративно-ужиткового мистецтва, 

Image

Image

Image

Image

Image

виставка поробок дітей Кремінської спеціалізованої школи-інтернату, Попаснянського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Лелека», Гірської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, 

Image

громадських організацій осіб з інвалідністю Луганської області. 

Image

Крім того пройшли:

вікторина «Моя Луганщина» з брендованими подарунками, 

Image

вікторина з солодкими подарунками «Пізнаймо бджільництво разом», 

Image

лекція «У чому користь меду»,

Image

 меду та продукції бджільництва, 

Image

демонстрація Travelbox VR, 

Image

майстер-класи для дітей та дорослих (розфарбовування брендованих пряників, вироблення глиняних горщиків, брелоків) та інші цікаві події.

Image

Image

Image

Бабушки творчого колективу «Золота Надія» з міста Золоте весь день запалювали гостей та партнерів Фестивалю своїм майстерським співом та раділи, що ними цікавиться молодь. 

Image

Тому: "І єднання поколінь також відбулось на цій події, і це дуже важливо для суспільства в нашому счасному житті"  — зазначила Ганна Борова, радниця з питан примиренн т асоціальної єдності Програми ООН із відновленн та розбудови миру. 

Image

Image

Image

Image

Image

Етнофестиваль проведено за підтримки Луганської обласної державної адміністрації та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.
Читайте наші новини на телеграм каналі

12:10
475
No comments yet. Be the first to add a comment!