Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Попасна)

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Попасна)

Черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» відбувся 16 серпня у м. Попасна. Цього разу тема тренінгу «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах»

Image

Протягом тренінгу учасники, по-перше, проаналізували зміст толерантності і недискримінації, а, по-друге, поділилися власним досвідом ситуацій в яких вони стикалися з різними формами та проявами дискримінації. Учасники тренінгу зазначали, що структурували свої знання і тепер не лише розуміють сенс понять «персональна ідентичність», «толерантність», «недискримінація», але й можуть донести його іншим.

Image

Учасникам було запропоновано дати оцінку своїм теоретичним і практичним знанням щодо запобігання та протидії дискримінації на початку і наприкінці тренінгу. Продовж тренінгу учасники отримали для себе відповіді на запитання:

1. Що таке персональна ідентичність?

2. Що таке персональні та колективні цінності?

3. Що таке толерантність?

4. Що таке дискримінація?

5. Що таке стереотипи, звідкіля вони в нас і навіщо вони нам?

6. Що таке мова ненависті?

7. Форми та прояви дискримінації?

8. Практичні підходи до запобігання та протидії дискримінації?

Image

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:35
345
No comments yet. Be the first to add a comment!