Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (смт. Біловодськ)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (смт. Біловодськ)

15 серпня у смт. Біловодськ відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

Image

Черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння», який реалізує ГО «Фундація «Простір» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах» відбувся 15 серпня у смт. Біловодськ. До тренінгу долучились також учасники літнього англомовного табору з волонтером із Туреччини.

Image

Протягом тренінгу учасники, по-перше, сформували визначення поняття конфлікт та змоделювали можливі стратегії поведінки в конфлікті а, по-друге, відпрацювати навички аналізу конфлікту та його конструктивної трансформації. Учасники тренінгу зазначали, що з’ясували, що комунікація між людьми – запорука знаходження оптимальних рішень і виходів з важких ситуацій, а також навчилися співпрацювати в конфлікті і переконалися в тому, що фантазія і творчість відіграють велику роль в роботі з конфліктами з погляду їх конструктивної трансформації.

Image

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:25
210
No comments yet. Be the first to add a comment!