Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Золоте)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Золоте)

13 серпня у м. Золоте відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

Черговий тренінг проекту на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах» відбувся 13 серпня у м. Золоте. Цього разу учасники, зокрема, з’ясували зміст трьох основних типів поведінки в конфлікті, познайомились з рішеннями «виграш-виграш», отримали навики аналізу внутрігрупового спілкування і спілкування між групами. Під менторством Сергія Митрохіна всі ці, на перший погляд, складні речі сприймалися з великим інтересом та позитивними емоціями, які підзарядили молодь дали змогу з користю провести Міжнародний день молоді!

Зображення

Робота з молоддю є найбільш важливим стратегічним напрямом роботи ГО «Фундація «Простір». Саме для молоді з громад Луганщини, які розташовані на лінії розмежування, протягом вже трьох місяців реалізується проект «Академія діалогу та порозуміння».

Зображення

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:10
236
Немає коментарів. Ваш буде першим!