Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Гірське)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Гірське)

12 серпня у Міжнародний день молоді у м. Гірське відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

Цікаво, що цей тренінг пройшов 12 серпня, коли відзначається Міжнародний день молоді (визначений резолюцією 54/120 Генеральної Асамблеї ООН), який впроваджено з метою нагадати про роль молодих людей у розвитку суспільства, і повсякденні проблеми, які стоять на їх шляху.

Для найбільш активної та креативної молоді м. Гірське це була нагода не лише цікаво провести свій вільний час, а ще й посилити власні компетенції щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів, які вкрай потрібні сучасним молодіжним лідерам у громадах.

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

20:55
209
Немає коментарів. Ваш буде першим!