Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (смт. Біловодськ)

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (смт. Біловодськ)

3 липня у смт. Біловодськ відбувся другий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння». Цього разу тема тренінгу була дуже актуальною для молоді — «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах».

Впродовж тренінгу кожен з учасників активно долучався до роботи. Організаторам вдалося створити безпечне середовище, яке дозволило учасникам відкритися, обговорювати важливі для них питання та знаходити рішення. Найбільшу кількість дискусій викликало обговорення причин, форм та наслідків дискримінації. Найбільш цінним для їхнього розвитку на думку учасників було навчитися ідентифікувати ситуації дискримінації та дізнатися про механізми запобігання та протидії дискримінації.

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:30
258
No comments yet. Be the first to add a comment!