Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Гірське)

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Гірське)

У м. Гірське відбувся другий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах»

Протягом тренінгу учасники, проаналізували зміст толерантності і недискримінації, поділилися власним досвідом ситуацій в яких вони стикалися з різними формами та проявами дискримінації. Учасники тренінгу зазначали, що структурували свої знання і тепер не лише розуміють сенс понять «персональна ідентичність», «толерантність», «недискримінація», але й можуть донести його іншим.

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:25
228
Немає коментарів. Ваш буде першим!