Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Золоте)

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Золоте)

1 липня відбувся другий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» у м. Золоте. Цього разу активна молодь дізналася про толерантність та недискримінацію. 

Впродовж тренінгу всі учасники активно включалися в роботу. Сергію Митрохіну вдалося створити безпечне середовище, яке дозволило учасникам відкритися, обговорювати актуальні для них проблеми та пробувати знаходити рішення. Найбільшу кількість дискусій викликав процес аналізу ситуацій дискримінації та аналіз застосовності механізмів запобігання та протидії дискримінації. Найбільш цінним для їхнього розвитку на думку учасників було задуматися над тим, що впливає на формування їхньої персональної ідентичності та спробувати встановити взаємозв’язки між ідентичністю та цінностями.

Дякуємо учасникам за нові експонати нашого «Дерева незвичайних людей» у GreenLab!

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:15
241
No comments yet. Be the first to add a comment!