Об'єднуватись для досягнення спільних цілей! Іван Ареф'єв та Владислава. Фест "Світ без обмежень"

Об'єднуватись для досягнення спільних цілей! Іван Ареф'єв та Владислава. Фест "Світ без обмежень"

Іван Ареф'єв та Владислава брали участь у Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень», що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Донецьку область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю.

Владислава та Іван Ареф'єв на фестивалі «Світ без обмежень» представили місто Краматорськ, Донецької області. У Влади і Івана багато спільних інтересів. Музика, танці, подорожі. А також турбота про наш спільний дім, планету Земля. Яка з кожним днем все більше забруднюється пластиковими відходами.

«Ми вважаємо проблему екології дуже важливою проблемою нашого суспільства. І ми є прихильниками роздільного збору сміття. І на конкурсі „Світ без обмежень“ є прекрасна можливість показати наш приклад суспільству» — кажуть Влада та Іван.

«Фестиваль «Світ без обмежень» подарував нам яскраві та позитивні емоції. Організація конкурсу була на високому рівні. Нові знайомства, зустрічі з цікавими людьми. Багато корисної інформації було отримано нами під час тренінгів та лекцій. Фестиваль додав нам впевненості в собі і в завтрашньому дні» — відмічає пара.

Зображення

«Майбутнім учасникам хотіли б побажати впевненості в собі і в своїх силах. А організаторам і в подальшому тримати планку на такому високому рівні. А ще хотілося б побажати людям з інвалідністю, не замикатися в собі і в чотирьох стінах. Проявляйте себе, шукайте свої приховані можливості. Більше спілкуйтеся з людьми. І тоді ви перестанете помічати свою інвалідність» — зазначив Іван.

Пара також зазначила, що соціальна згуртованість — це дуже важливе питання та для них, це коли люди об'єднуються для досягнення різних цілей, будь-то просте спілкування, дозвілля, заняття спортом, й так само, рішення більш серйозних питань.

Зображення

«Ми як активні члени суспільства постійно доносимо громадськості про екологічну проблему, яка стосується кожного з нас. Проводимо тренінги на цю тему, а особливо на тему забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами» — каже Іван.

Він також відмітив, що в Глобальних цілях сталого розвитку – є мир і справедливість та зазначив, що: «Для мене, Мир — це означає суспільство без війни і бандитизму. Справедливість — це справедливе законодавство і рівне його виконання усіма верствами суспільства».

Посилання на інші матеріали Фестивалю:

http://ndo.lg.ua/news/197-festyval-konkurs-svit-bez-obmezhen.html

http://ndo.lg.ua/news/219-12-lypnya-luhanski-ta-donetski-aktyvisty-prezentuvaly-vystavu-svitlyn-svit-bez-obmezhen-v-ukrinf.html

https://www.facebook.com/events/426886771433173/

Зображення

Текст та фото матеріалу підготовив Сашко Сімоненко, жуналіст ГО «Луганський прес-клуб» за рекомендацією Ганни Боровой, радника з питань примирення та соціальної єдності Програми ООНі з відновлення та розбудови миру (UNRPP), за підтримки ЛОБО «Фонд громад Луганщини «Хорс».


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:35
495
Немає коментарів. Ваш буде першим!