​Згуртування - рівність усіх членів суспільства! Сім'я Бардіж та Фестиваль "Світ без обмежень"

​Згуртування - рівність усіх членів суспільства! Сім'я Бардіж та Фестиваль "Світ без обмежень"

Сім'я Бардіж, Анна і Анатолій, брали участь у Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень», що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Миколаївську область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю. Наівщо людим з інвалидністю бути активними?!

Сім'я Бардіж, Анна і Анатолій. Разом вже 10 років. На Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень-2019» представили місто Миколаїв. Сім'я веде активний спосіб життя. Разом подорожують, займаються рукоділлям, риболовлею і спортом. Беруть участь в гонках на візках.

«Ми дуже вдячні організаторам за запрошення на конкурсі» Світ без обмежень " в якому вперше брали участь сімейні пари" — кажуть Анна і Анатолій.

Вони стверджують, що на Фестивалі отримали величезну кількість позитивних емоцій і багато нових знайомств. По поверненню додому ділилися враженнями з родичами і друзями. Їм хочеться, після таких проектів зовсім інакше дивитись на життя.

Зображення

«Організатори вселяють в нас упевненість в завтрашньому дні, дають можливість не стояти на узбіччі життя і не бути її спостерігачем, а вести повноцінний спосіб життя» — каже Анна.

«Для нас соціальне згуртування означає рівність усіх членів суспільства. Коли соціальна політика і соціальна економіка в державі працює в єдиній системі. Коли громадяни згуртувавшись і об'єднавши свої зусилля знаходять ресурси для вирішення нагальних проблем. Ми вважаємо що перш ніж змінювати суспільство, треба почати змінювати щось у собі. Потрібно працювати над собою» — зазначили Анна та Анатолій.

Зображення

«Глобальні цілі сталого розвитку, про що ми знаємо завдяки Програмі ООН із відновлення та побудови миру, для нас означають боротьба з бідністю, голодом. Кожна людина повинна мати елементарні умови для життя, а саме роботу, житло, медичне обслуговування, освіту, доступність і інше. І звичайно ж це світ без війни» — відмітила Ганна.

Посилання на інші матеріали Фестивалю:

http://ndo.lg.ua/news/197-festyval-konkurs-svit-bez-obmezhen.html

http://ndo.lg.ua/news/219-12-lypnya-luhanski-ta-donetski-aktyvisty-prezentuvaly-vystavu-svitlyn-svit-bez-obmezhen-v-ukrinf.html

https://www.facebook.com/events/426886771433173/

Зображення

Текст та фото матеріалу підготовив Сашко Сімоненко, жуналіст ГО «Луганський прес-клуб» за рекомендацією Ганни Боровой, радника з питань примирення та соціальної єдності Програми ООНі з відновлення та розбудови миру (UNRPP), за підтримки ЛОБО «Фонд громад Луганщини «Хорс».


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:05
480
Немає коментарів. Ваш буде першим!