Бути повноцінними членами суспільства! Сім'я Керничних та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

Бути повноцінними членами суспільства! Сім'я Керничних та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

Сім'я Керничних, Сніжана і Володимир, брали участь у Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень», що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Донецьку область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю, щирі поради людям з інвалидністю.

Сім'я Керничних, Сніжана і Володимир. Разом вже 12 років. На фестивалі «Світ без обмежень» представили місто Слов'янськ, Донецької області.

Сніжана і Володимир заслужені майстри спорту з бальних танців, якими займаються вже 10 років. Сніжана обожнює займатися рукоділлям і нігтьовим сервісом.

«Враження від фестивалю «Світ без обмежень» найсвітліші. Ці дні пролетіли в калейдоскопі подій. Було дуже приємно зустрітися з давніми друзями і познайомитися з новими. Незважаючи на те що програма фестивалю була дуже насичена і різноманітна, ми знаходили моменти щоб, за чашкою кави, обговорити з друзями фестиваль. Ми відчували себе, що називається в своїй тарілці. Все було легко і невимушено. Колектив був дуже згуртований, а організація на найвищому рівні»- кажуть Сніжана і Володимир.

Image

Ця сімейна пара вважає, що Фестиваль подарував всім учасникам впевненість в собі. І зайвий раз підтвердив те, що їх обранець саме той.

Image

«Учасникам конкурсу хотілося б побажати не забувати ці почуття, почуття того, що ти все можеш, що разом зі своєю половинкою ви здатні перевернути гори. А організаторам бажаємо сил, терпіння і розуміння. Ви робите грандіозну роботу, не тільки організовуючи такий фестиваль. Це дуже важка ноша. І низький вам за це уклін.

Image

А людям з інвалідністю, що сидять удома на дивані, хочемо сказати ось що. Хлопці, під лежачий камінь вода не тече. Вставайте з диванів, вимкніть свої комп'ютери і виходите в суспільство. Беріть участь в різних заходах. Неважливо якщо ви не можете займатися спортом, співати чи танцювати. Вболівайте. Будьте найталановитішими уболівальниками. Бути може ваша половинка так само талановито вболюває як і Ви» — відмітили Сніжанна та Володимир Керничні.

Image

Пара вважає, що соціальна згуртуванність дуже важлива для всіх людей, а суспільство треба «привчати» до людей з інвалідністю. Щоб всі розуміли, що люди з інвалидністю такі ж самі як і інші, з тими ж потребами, бажаннями і почуттям власної гідності.

Image

«Ми з чоловіком вже 10 років займаємося спортом, танцями на візках. Є членами національної збірної України, Заслужені майстри спорту. Ми завжди намагаємося згуртувати хлопців з інвалідністю, залучити до спорту, активного способу життя. Проводили реабілітаційний табір для інвалідів-візочників на базі санаторію «Слов'янський». Дванадцять днів ми вчили їх доглядати за собою, вчили танцям, управляти активно коляскою, долати перешкоди. Вчили просто бути повноцінними членами суспільства» — зауважила Сніжанна.

Image

Посилання на інші матеріали Фестивалю:

http://ndo.lg.ua/news/197-festyval-konkurs-svit-bez-obmezhen.html

http://ndo.lg.ua/news/219-12-lypnya-luhanski-ta-donetski-aktyvisty-prezentuvaly-vystavu-svitlyn-svit-bez-obmezhen-v-ukrinf.html

https://www.facebook.com/events/426886771433173/

Image

Текст та фото матеріалу підготовив Сашко Сімоненко, жуналіст ГО «Луганський прес-клуб» за рекомендацією Ганни Боровой, радника з питань примирення та соціальної єдності Програми ООНі з відновлення та розбудови миру (UNRPP), за підтримки ЛОБО «Фонд громад Луганщини «Хорс».


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:40
607
No comments yet. Be the first to add a comment!