​Важливо бути разом! Сім'я Філякових та «Світ без обмежень». Вони приклад іншим.

​Важливо бути разом! Сім'я Філякових та «Світ без обмежень». Вони приклад іншим.

Сім'я Філякових, Олена і Микола, приймала участь у Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень», що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях. Вони представили місто Кривий Ріг, Дніпропетровської області. В цьому матеріалі трошки про те, навішо бути активними людям з інвалідністю, по участь Олени та Миколи у Фестивалі-конкуру «Світ без обмежень», про їх враження. Вони дійсно приклад для інших.

Олена і Микола разом вже 6 років. Олена захоплюється вишиванням хрестиком і бісером, виготовленням букетів з цукерок, а Микола завзятий рибалка.

«Що хочеться сказати про фестиваль. Ми вперше брали участь у подібному конкурсі. Думали, що нам буде дуже складно, але завдяки високій організації Фестивалю все пройшло легко, позитивно, а найголовніше продуктивно. Організатори зі свого боку, дуже уважно поставилися до наших потреб і прохань. Все пройшло на найвищому рівні. Величезне їм за це спасибі. „- говорить Олена і Микола.

Зображення

Нагадаємо, що під час п'яти днів різноманітних заходів Фестивалю піднімалися дуже важливі для нас теми, а саме проблема доступності, зайнятості та інклюзивної освіти.

«Нашій парі фестиваль вказав потрібне напрямку по якому нам треба рухатися. Тепер ми точно знаємо що нам треба робити. І по поверненню додому будемо намагатися щось змінити і в нашому місті в кращу сторону. Тепер ми чітко знаємо як має бути і до чого потрібно прагнути. Адже тільки від нас залежить якість нашого життя.

Зображення

Завдяки фестивалю ми вперше побували в Луганській області. Познайомилися з цікавими людьми. А природа Луганщини вразила нас своєю неймовірною красою.

І що хочеться ще сказати. Ми хочемо щоб подібних проектів було більше, для того щоб з їх допомогою звернути увагу суспільства на проблеми людей з інвалідністю. Адже всі ми люди і у кожного з нас свої потреби і про них потрібно говорити, про них потрібно розповідати якомога більшій кількості людей для досягнення потрібної мети. Адже багато людей навіть не підозрюють про те, що звичайний бордюр може комусь заважати пересуватися по місту.

Зображення

А людей з інвалідністю ми закликаємо не бути пасивними, а проявляти себе у всьому. Брати участь в різних проектах. Адже у кожного з нас є свої таланти. Не бійтеся показати себе світові, можливо саме в вас світ потребує сьогодні» — зазначили Олена і Микола.

Зображення

Пара Філякових стверджує, що Фестиваль-конкурс “Світ без обмежень» показав наскільки важливо бути разом, наскільки легше рухатися до досягнення мети об'єднавши свої зусилля. Та що, тільки згуртувавшись, можно змінити життя і суспільство в цілому, досягти миру і справедливості для кожного.

«Фестиваль «Світ без обмежень» показав наскільки важливо бути разом. Наскільки легше рухатися до досягнення мети об'єднавши свої зусилля. Тільки згуртувавшись ми можемо змінити наше життя і суспільство в цілому. Досягти миру і справедливості для кожного з нас» — зробили висновок Олена та Микола.

Зображення

Посилання на інші матеріали Фестивалю:

http://ndo.lg.ua/news/197-festyval-konkurs-svit-bez-obmezhen.html

http://ndo.lg.ua/news/219-12-lypnya-luhanski-ta-donetski-aktyvisty-prezentuvaly-vystavu-svitlyn-svit-bez-obmezhen-v-ukrinf.html

https://www.facebook.com/events/426886771433173/

Зображення

Зображення

Текст та фото матеріалу підготовив Сашко Сімоненко, жуналіст ГО «Луганський прес-клуб» за рекомендацією Ганни Боровой, радника з питань примирення та соціальної єдності Програми ООНі з відновлення та розбудови миру (UNRPP), при підтримці ЛОБО «Фонд громад Луганщини „Хорс“


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:25
1121
Немає коментарів. Ваш буде першим!