Академія діалогу та порозуміння. м. Гірське

Академія діалогу та порозуміння. м. Гірське

У м. Гірське відбувся перший тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння».

У дуже креативній Дитячій бібліотеці м. Гірське відбувся не менш креативний та цікавий тренінг Сергія Митрохіна «Активне громадянство: молодь за мир у громадах»

Чи може сьогодні молодь брати участь у розвитку своїх громад? Які підходи та інструменти участі? Де отримати ресурси? Ці та інші відповіді дадуть учасникам можливість впливати на регіональну політику, впроваджувати цікаві проекти в громадах та ставати лідерами своїх громад. Лише через діалог та порозуміння можливий сталий розвиток України.

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:10
356
No comments yet. Be the first to add a comment!