«Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» відвідала місто Попасне.

«Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» відвідала місто Попасне.

12 червня в рамках реалізації проекту «Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» представники громадської спілки «Луганська асоціація організацій людей з інвалідністю» відвідали місто Попасне.

В процесі роботи гості громади міста Попасне, що приїхали на діалог о проблемах в сфері інклюзії та сфери захисту прав людей з інвалідністю, «помімо волі», порівнювали два міста, які знаходяться поблизу лінії розмежування, де постійно чутно звуки бойових дій. Порівнювали й побачили, як спільні проблеми так і значну різницю (мається на увазі Станиця Луганська та Попасне).

Зображення

Приємне вразили в м. Попасна рівень організації нашої роботи, особливо в частині місця проведення. У себе нас привітала місцева бібліотека і вона нас вразила. Міська бібліотека на лінії розмежування не просто світла, чиста, з неймовірно гарним книжковим фондом – вона доступна. 

Зображення

Так є деякі недоліки це не універсальний дизайн, але це приміщення де будь яка людина зможе отримати послуги, доступна будівля, доступна санітарна кімната, література для різних людей. Варто зазначити, що приведення бібліотеки у відповідність до сучасних норм в тому числі й доступності здійснено за рахунок коштів міжнародних організацій, за підтримки Уряду Японії, але розуміння такої потреби це напевне заслуга влади. 

Зображення

Зображення

Зображення

Реалізація цього проекту це в першу чергу розуміння потреби свої громадян, розуміння, що дійсно сприятиме розвитку міста, адже освідченні люди – це найголовніша цінність кожної громади.

Зображення

«Одночасно в процесі роботи ми виявили, що не має громадської організації яка б опікувалась питаннями соціального захисту осіб з інвалідністю. Наші місцеві партнери розуміють необхідність розбудови громадянського суспільства, ми сподіваємось, що побудовані зв’язки сприятимуть реалізації намічених цілей. У свою чергу ЛАООІ готова надавати допомогу та підтримку та сприяти діалогу влади та громадськості в місті та в районів в цілому. При обговорені проблемних питань ми ще раз впевнились, що і тут є проблеми, які можна назвати типовими для всієї області. Але розуміння місцевої влади, ті заходи, які тут вже здійснюються та й взагалі саме місто нас в котре приємно вразили. Люди з якими ми спілкувались підтримують нас і розуміють, що «громадський радник» дійсно може сприяти вирішенню багатьох проблем на місці, найголовніше сприятиме діалогу між владою різних рівнів та людьми» — Микола Надулічний, голова Громадської спілки «Луганська асоціація організацій людей з інвалідністю».

Зображення

Ця ініціатива реалізується Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій людей з інвалідністю» в рамках Проекту «Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» і фінансується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:50
753
Немає коментарів. Ваш буде першим!