Посилення компетенцій молодіжних лідерів щодо налагодження порозуміння та активізації громади

Посилення компетенцій молодіжних лідерів щодо налагодження порозуміння та активізації громади

Розпочалась серія тренінгів для молоді на тему: «АКТИВНЕ ГРОМАДЯНСТВО: МОЛОДЬ ЗА МИР У ГРОМАДАХ» для посилення компетенцій молодіжних лідерів щодо налагодження порозуміння та активізації громади.

Учасниками тренінгів є представники активної молоді, представники молодіжних рад та громадських організацій, що працюють в сфері молодіжної політики, учні старших класів закладів загальної середньої освіти, активісти культурних та освітніх закладів.

Image

Перший тренінг пройшов 10 червня в Біловодській громаді та тепер його учасники знають сутність понять «громада», «активізація громади», мобілізація громади», «розвиток громади».

Image

Під час тренінгу вони виявили те, що в місцевій громаді завжди є ресурси та можливості задля вирішення молодіжних проблем. А тренери за допомогою спеціальних вправ продемонстрували підходи до визначення цих ресурсів, допомогли присутнім проаналізувати зміст активного громадянства, розповіли про визначення декількох окремих політик та проектів, що орієнтовані на участь членів громади. Розповіли про застосування інструментів визначення потреб та підходів до проведення досліджень у своїх громадах.

Image

Наступні тренінги цієї тематики пройдуть протягом цього тижня в громадах міст Попасна, Гірське, Золоте, Станиці-Луганській та Щасті.

Ця ініціатива реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:03
434
No comments yet. Be the first to add a comment!