«European projects lab for NGOs» у Сєвєродонецьку!

«European projects lab for NGOs» у Сєвєродонецьку!

Неприбуткові громадські організації сьогодні запросили на дискусію-тренінг від Представництва ЄС, що відбулась в СНУ ім. Володимира Даля сьогодні, 6 червня 2019 року.

Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs» від Представництва ЄС для громадських організацій Сєвєродонецька та Луганської області

6 червня о 14:00 у Сєвєродонецьку Представництво Європейського Союзу в Україні відбулось обговорення реалізованих проектів ЄС та ідей для конкурсних заявок. Неурядові організації зможуть отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив, а також взяти участь в Антитренінгу «Як не отримати грант від донора».

Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність, прийняли участь в цьому заході.

Відібрані учасники заходу презентували власні проекти, які можуть отримати грантову підтримку від ЄС та поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Таку спільну ідею декілької громадських організацій-переселенців презентував голова Луганської обласної асоціації людей з інвалідністю щодо побудови інклюзивного простору в СНУ ім. В. Даля та щодо необхідності встановлення ліфту, що вже готові простори та лабораторії Університету стали теж доступними і людям з інвалидністю. 

Зображення

Тому маємо надію!

Крім цього, після цього розпочався Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнавались, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС від тренера - Дениса Ткачова, експерта з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Нагадаємо, що дискусія-тренінг проводилась Представництвом Європейського Союзу в Україні. Вона є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:55
664
Немає коментарів. Ваш буде першим!