В "Хочу Буду" розповіли молоді про програму розвитку молодіжних інновації Inn 2.0:RELOAD

В "Хочу Буду" розповіли молоді про програму розвитку молодіжних інновації Inn 2.0:RELOAD

30 травня о 16:00 в Сєвєродонецьку в приміщенні простору «Хочу Буду» (вул Гагаріна, 78-б) відбулась презентація програми розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії» від Програми розвитку ООН в Україні.

Під час презентації присутні дізнались, як із користю провести літо, отримати більше знань про демократичні процеси, як планувати і реалізовувати проекти, а також як виграти 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, щоб допомогти перезапустити місцеву демократію у вашій громаді. 

Окрім того Програма розвитку ООН в Україні підготувала подарунки для активних учасників та учасниць заходу. Деталі на сайті uinn.org.ua

Зображення

На заході були присутні представники/ці громадських організацій, активіст/ки, молодь, стартапи, розробник/ці, всі, кому цікава тема інновацій, демократії, громадської участі.

Зображення

Презентацію конкурсу, умов та тематики провела Надія Бабинська, координаторка програми.

Зображення

Також тут же одразу наприкінці провели гру " Ідеатон: Ваші ідеї для перезавантаження місцевої демократії" та учасники прямо в залі розбились на комади та спробували сформувати свої ідеї та представити їх.

Зображення

Тепер всі бажаючі прийняти участь можуть зробити всього декілька кроків щоб стати учасником U-Inn 2.0:RELOA та отримали грантову підтримку. 

Зображення

Для цього треба:

1) зібрати гендерно-збалансовану команду (але слід пам'ятати, що тільки до 5-ти осіб з команди зможуть пирйняти участь в заходах програми);

2) придумати іноваційну ідею в контексті тематики конкурсу та зареєструвати її на сайті;

3) прийняти участь в заходах, інфо по яким також роміщується на вищевказаному сайті;

4) та, якщо повезе — можна виграти та реалізувати проект приблизно на суму 200 тис грн і це реально!

Зображення

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

Зображення

Довідково

У 2017 році відбувся перший пілотний етап програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини https://www.2017.uinn.org.ua/. В ньому взяли участь більше 600 молодих людей, 90 команд подали свої ідеї на конкурс і шість команд отримали від 2 до 5 тисяч доларів та менторську підтримку для реалізації інноваційних проектів.


Читайте наші новини на телеграм каналі

20:36
355
Немає коментарів. Ваш буде першим!