Фокус-група в межах програми «Ініціатива з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні»

Фокус-група в межах програми «Ініціатива з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні»

«Ініціатива з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні», яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за підтримки Швеції

10 квітня в «GreenLab» відбулася Фокус-група в межах програми «Ініціатива з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні», яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за підтримки Швеції.

«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки Швеції. Ініціатива спрямована на розвиток інститутів громадянського суспільства (ІГС) – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні, виконанню відповідних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, виконанню інших міжнародних зобов‘язань України через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.

Мультихаб «GreenLab» створений ГО «Фундація «Простір» разом зі Східноукраїнським Національним Університетом імені Володимира Даля за підтримки Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України». 

Image

Image

Image

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:03
363
No comments yet. Be the first to add a comment!