Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Грантовий конкурс ПРООН на підтримку ініціатив із забезпечення громадської безпеки

Грантовий конкурс ПРООН на підтримку ініціатив із забезпечення громадської безпеки
Програма розвитку ООН (ПРООН) оголошує конкурс малих грантів для неурядових організацій в громадах-партнерах Донецької та Луганської областей

Програма розвитку ООН (ПРООН) оголошує конкурс малих грантів для неурядових організацій в громадах-партнерах Донецької та Луганської областей з метою забезпечення громадської безпеки та допомоги вразливим групам населення у створенні стійких адвокаційних органів, а також задля підвищення рівня поінформованості про права людини в громадах, які постраждали від конфлікту. Кінцевий термін подачі заявки на участь – 10 лютого 2018 р.

Громади-партнери:

Донецька область: Лиманська об’єднана територіальна громада (далі – ОТГ), Черкаська ОТГ, Миколаївська ОТГ, Слов’янська, Краматорська, Дружківська, Бахмутська, Великоновосілківська, Вугледарська, Маріупольська громади;

Луганська область: Новопсковська ОТГ, Білокуракінська ОТГ, Красноріченська ОТГ, Троїцька ОТГ, Біловодська ОТГ, Чмирівська ОТГ, Марківська, Кремінська, Новоайдарська, Попаснянська громади.

1. ЦІЛІ КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

1.1. Загальна стратегія конкурсу полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та допомоги вразливим групам населення у створенні стійких адвокаційних органів (НУО) та підвищення рівня поінформованості про права людини, в першу чергу в громадах, які постраждали від конфлікту.

Беручи до уваги, що ключовими складовими діяльності ПРООН є залучення громадськості та сприяння розвитку мереж громадянського суспільства, метою конкурсу є відбір громадських ініціатив, спрямованих на:

(1) зміцнення особистої та громадської безпеки на рівні громад;

(2) допомога вразливим групам населення і створення стійких адвокаційних органів та підвищення рівня поінформованості про права людини.

Грантові ініціативи відповідної спрямованості повинні бути оформлені у відповідності до вимог за спеціальною аплікаційною анкетою та аплікаційною формою проекту для фінансування відповідно до правил закупівель ПРООН.

На початку учасники конкурсу подають тільки аплікаційну анкету (додається нижче). За результатами оцінки та відбору аплікаційних анкет, проекти будуть презентовані на засіданнях робочих груп з громадської безпеки, які були створені в громадах партнерах. В разі підтримки проекту робочою групою з безпеки, учасники конкурсу повинні будуть надати аплікаційну форму відповідно типу проекту (додаються нижче).

Детально умови конкурсу розміщені на офіційному сайті ПРООН в Україні тут:

www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/operations/get-involved/announcement-grants-security-initiatives.html


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:55
334
Немає коментарів. Ваш буде першим!