Розпочато підготовчий процес до третьої хвилі дослідження SCORE

Розпочато підготовчий процес до третьої хвилі дослідження SCORE

Програма Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування у cхідній Україні» та Програма з відновлення та розбудови миру ООН провела зустрічі для обговорення результатів другої хвилі Індексу соціальної згуртованості та примирення для східної України.

Зустрічі проводяться в рамках підготовчого процесу до третьої хвилі дослідження, яка почнеться за кілька місяців. 

Загальні обговорення були організовані біля презентації ключових результатів другої хвилі дослідження Індексу соціальної згуртованості та примирення для східної України, що завершилася у 2018 році. Звіти дослідження доступні за адресою http://use.scoreforpeace.org.

Після обговорень, експертна команда буде думати яким чином можна покращити якість третьої хвилі дослідження та які аспекти згуртованості слід дослідити більш детально. Такі дискусії є дуже важливими для інтерпретації даних, оскільки на їх основі коригуватимуться діючі та розроблятимуться нові програмні ініціативи, спрямовані на посилення соціальної згуртованості між місцевими громадами у зоні конфлікту на сході Україні.

Індекс соціальної згуртованості та примирення для східної України – це аналітичний інструмент, який допомагає покращити розуміння соціальних процесів у зонах конфлікту та визначити підґрунтя для проведення заходів щодо посилення єдності між громадами. Результати дослідження 2019 року будуть використані програмними ініціативами USAID та ООН у cхідній Україні, а також представлені органам державної влади і місцевого самоврядування, представникам громадянського суспільства. 


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:55
345
No comments yet. Be the first to add a comment!