Триває Медіа Школа «Нові медіа - інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси».

Триває Медіа Школа «Нові медіа - інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси».

З 20.04.2019 стартувала Медіа Школа для журналістів Луганської та Донецької області. В цьому році вона проходить під гаслом: «Нові медіа-інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси» та участь в Школі приймають 20 осіб з Донецької та 11 – з Луганської областей. 

Медіа Школа — це унікальна освітня програма для представників локальних медіа, журналістів, блогерів, представників громадських організацій. А програма навчання Медіа Школи була складена, з огляду на потреби партнерів ПРООН, що обговорювалися на попередніх заходах та школах відповідної тематики.

Зараз тривають дні Школи в місті Київ, де знаходяться її учасники та учасниці з міст Золоте, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Рубіжне та смт Троїцьке Луганської області та з міст Бахмут, Миколаївка, Мирноград, Краматорськ, Покровськ, Новогродівка, Білозерське, Маріуполь Донецької області. 

Зображення

Самі учасники та учасниці вже відмічають, що за ці три дні вже мають купу нових знань та позитивних емоцій.

Сьогодні, 22 квітня, в ІнфоХабі Укрїнформу, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — Віктор Мунтяну та Еміне Джапарова — перша заступниця міністра інформаційної політики України привітали учасників. 

Зображення

Цей день група працювала медіатренерами та медіатренеркою за такими темами:

«Журналістика впливу, як розрізняти пропаганду та активно інформування. Стандарти, інструменти дослідження аудиторії, підхід до інформування» — Павло Новіков, радіоведучий — «Новое время», медіатренер;

Зображення

«Планування контенту, основи створення якісних матеріалів та редакційна політика» -
Ірина Цибух, продюсерка ПАТ «НСТУ».

Зображення

«Що таке успішне відео для цифрових платформ?» — Олег Гнатюк, журналіст «Радіо свобода».

Зображення

На згадку про Школу, група залишала заступниці міністра TravelBox та календар мульті-національних костюмів східних областей України – продукти спільних міні ініціатив, які дозволяють популяризувати красоти та більш ефективно комунікувати з представниками інших держав, областей країни та за допомогою яких долаються деякі стереотипи, зокрема о Луганській області.

Зображення

А попередні два дні ззбори та заходи Школи відбувались  в місті Сєвєродонецьк.

В перший день, 20 квітня, побували в «Будинку ООН» та ознайомились з діяльністю Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP), детально опрацювали привільні терміни та поняття, що використовуються в публічних повідомленнях о роботі 3-х великих напрямків роботи Програми, пов’язаних із соціально-економічним розвитком та підтримкою бізнесу, реформою децентралізації, громадською безпекою і соціальною єдністю. Ознайомились з практичними порадами спеціалістів з комунікацій щодо взаємодії та підготовки якісного фото і відео контенту. Зустрілись з представником Департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, який на практиці продемонстрував декілька спільних партнерських онлайн-проектів, прокоментував заходи щодо підтримки журналістської спільноти з місцевих державних програм.

Зображення

Другого дня учасники Школи працювали в Green_Lab, ознайомились з діалоговою платформою, обговорили, як створювати комфортне місце для спілкування та проведення прес-конференцій, прес-завтраків та інших заходів для публічного спілкування. Тут вже більше дізнались вже більше знайомились з практичними напрацюваннями регіональної журналістської спільноти, під час самопрезентацій краще познайомились з практичними навичками один одного та сформували чотири групи для подальшої роботи над соціальними відео-сюжетами, які планується підготувати під час інших днів практичного навчання. Дізналися більше про те, хто з присутніх та як може знімати, писати, спікерувати, побачили приклади власно створених відеороликів, газет, онлайн-презентацій та фото робіт.

Зображення

За 7-м днів навчання, слухачі Медіа Школи візьмуть участь у креативних і насичених тренінгах, отримають знання і компетентність, що дозволять підняти конкурентоспроможність власну, як громадських, соціально-відповідальних діячів та ЗМІ Східних областей вцілому.

Зображення

Учасники Медіа школи отримають знання за напрямками:

  • Медіа і ПРООН — основні підходи співпраці
  • Журналістика та її вплив на розвиток громадянського суспільства, стандарти, інструменти
  • Відеозйомка та її види, монтаж
  • Інтерв'ю: підготовка, правила запису
  • Робота зі звуком, титри
  • Аналіз медіа контексту.

Нагадаємо, що організаційну підтримку цьому заходу надали Міністерство інформаційної політики України, ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» та Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України.Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

19:43
560
Немає коментарів. Ваш буде першим!