«EU Talks» відбувся для держслужбовців та громадських активістів

«EU Talks» відбувся для держслужбовців та громадських активістів

Захід, присвячений стандартам недискримінації за ознакою статі, етнічної або релігійної приналежності у медіа та публічних комунікаціях відбувся 19 квітня в GreenLab. 

Всі зацікавлені обговорили теми "Європейська інтеграція: міфи та реальність» та «Як комунікувати процес європейської інтеграції та просування європейських цінностей».

Зображення

У заході взяли участь 50 осіб а його спікерами виступили представники Міністерства інформаційної політики та Офісу Ради Європи в Україні.

Зображення

Зображення

Захід відбувся завдяки підтримки Луганської обласної державної адміністрації та Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:19
476
Немає коментарів. Ваш буде першим!