Антидискримінаційні стандарти в комунікаціях

Антидискримінаційні стандарти в комунікаціях

Тренери з Міністерства інформаційної політики, проекту ЄС з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС “Association4U”, ГО “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних” провели захід в ГрінЛабі для активних та соціально не байдужих, що працюють з молоддю та у сферах освіти і коммунікацій за  підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Зображенняцей захід прибули біля 30 осіб з числа представників зацікавлених громад, представники та представниці молодіжних рад, сфери освіти та коммунікацій, журналісти з різних населених пунктів: Попасна, Золоте, Троїцьк, Новоайдар, Біловодськ, Мілове,  Чмирівка, Нижнетеплівської сільської ради Станично Луганського району, а також студенти факультетів журналістики та економіки СНУ ім. В. Даля, переважно громадські активістки.

Зображення

Людмила Василенко, завідувач сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України, провела презентацію антидискримінаційних стандартів медіа в українському законодавстві та в стандартах Ради Європи. Показала дуже цікаві роліки для молодді про рівність чоловіків та жінок в різних сферах життя.

Зображення

Зображення

Інтерактивну лекцію щодо теми «Медіа без упереджень: як уникнути та запобігти дискримінації та сексизму в українських ЗМІ та рекламі» провела Ольга Коваль, медіаекспертка та громадська активістка, програмна менеджерка ГО “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних”. 

Зображення

Зображення

«Що насправді означають європейські цінності та європейська інтеграція для України» — на цій темі зусередив свій інтерактивний виступ Ілля Удовиченко, проект ЄС з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС “Association4U”.


Зображення

Презентації, що використовувались на заході можна скачати тут: https://drive.google.com/drive/folders/1eN-c4Sz8zRCJ04id3Ao0dC7iyWu7hmE8 (посилання буде діяти 1 тиждень з моменту публікації цієї статті).

Зображення

Зображення

Зображення

Нагадаємо, що організаційну підтримку цьому заходу надала Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:30
644
Немає коментарів. Ваш буде першим!