Семінари для вчителів курсу «Громадянська освіта» з Донецької та Луганської областей

Семінари для вчителів курсу «Громадянська освіта» з Донецької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру провела семінари для вчителів курсу «Громадянська освіта» з Донецької та Луганської областей в рамках проекту із залучення учнів старших класів до громадської активності.

10-12 квітня спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудови миру провели три семінари у м. Волноваха, смт. Новоайдар та м. Дружківка для вчителів нового шкільного курсу «Громадянська освіта».Заходи проводила Галина Карпюк, консультант ПРООН, Заслужений вчитель України. Семінари відвідали вчителі з 24 пілотних шкіл проекту.

Метою семінарів була допомога вчителям у розробленні технологічних карт окремих уроків курсу та підвищення їхньої компетенції у застосуванні інтерактивних навчальних технологій. 

Зображення

Ці заходи є першими кроками пілотної програми взаємодії зі школами, яку Програма ООН із відновлення та розбудови миру планує реалізувати у цільових громадах Донецької та Луганської областей. Програма включатиме також розвиток шкільного самоврядування, розвиток проектних навичок у школярів, запровадження практик врегулювання конфліктів завдяки діалогу, апробація різних форм громадянського виховання тощо. Найближчим часом планується проведення спільних триденних семінарів для викладачів курсу «Громадянська освіта» з пілотних шкіл проекту.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:47
352
Немає коментарів. Ваш буде першим!