Інформаційно-дискусійна платформа щодо діяльності Програми та ефективного місцевого самоврядування –

Інформаційно-дискусійна платформа щодо діяльності Програми та ефективного місцевого самоврядування –

Захід проходив в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу в форматі круглого столу з представниками 13 громад-партнерів Компоненту реформи децентралізації та місцевого самоврядування ПРООН.

В місті Сєвєродонецьк відбувся круглий стіл на тему «Інформаційно-дискусійна платформа щодо діяльності Програми та ефективного місцевого самоврядування – як елемент суспільного діалогу». Захід проходив в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зображення

В роботі круглого столу взяли участь представники 13 громад-партнерів Компоненту реформи децентралізації та місцевого самоврядування, а також представники Програми ООН. Було презентовано результати соціологічного дослідження з оцінки потреб цільових громад з різних питань децентралізації, висновки якого викликали жваву дискусії. 

Зображення


На цьому заході, 13  березня, були презентовані основні плани щодо подальшої роботи в напрямі адміністративної децентралізації, а саме озвучені до обговорення напрямки, за якими заплановано надати підтримку (створення віддалених робочих місць, мобільних ЦНАПів та встановлення програмного забезпечення з електронного документообігу для органів місцевого самоврядування та центрів надання адміністративних послуг, тощо). Учасники громад висловили вдячність за вже надану підтримку, а також запевнили в підтримці і своїй готовності впроваджувати на своїх територіях запропоновані заходи.
Також учасникам були озвучені основні напрями роботи з фіскальної децентралізації, а саме щодо вже досягнутих результатів і планів з навчання представників органів місцевого самоврядування, а також стану з роботи розробки моделей ефективного фінансового управління в громадах.
Учасники зауважили щодо необхідності децентралізації. Голова військово-цивільної адміністрації Золотого зауважили на необхідності повернення функціонування органів місцевого самоврядування та подальшому об’єднанню і створенню ОТГ.


Читайте наші новини на телеграм каналі

00:39
371
Немає коментарів. Ваш буде першим!