Студентський простір «YO!Гурт» запрацював в СНУ імені Володимира Даля

Студентський простір «YO!Гурт» запрацював в СНУ імені Володимира Даля

«Студентський простір «YO! Гурт» - міні ініціатива  Профспілкової організації Східноукраїнського Національного Університету імені Володимира Даля, що була підтримана ПРООН, тепер працює для молоді в одному з корпусів університету.

Для обладнання простору не тільки закупили дивани, столи та стільці, «плазму», огорожу, лавочки та інші речі. А ще, хлопці самі зробили ремонт — обдирали стару фарбу, штукатурили та вирівнювали стіни та наново фарбували.

Image

А ще самі зробили стіл для гри у великі шахи.

Image

Про історію, як ця ініціатива тривала — від подання документів на конкурс, тривалого процесу обладнання простору та результату, хлопці зняли відео. Все показали но новенькому телевізорі.

Image

А потім, 27 листопада, запросили всіх на презентаційний захід, щоб розповісти про все та відсвяткувати урочисто з фото, відео «до» та «після», ведучими, призами та подарунками, з музичним супроводом та піснями отриманий результат.

Image

Влаштували дійсно свято.

Image

Image

Image

Як зазначив, Олексій Семенченко — лідер ініціативної групи, що реалізувала цей маленький проект: «Треба самим вчитись та робити добрі справи, може й наші університети стануть швидше краще та схожі на європейські, а молодь буде  залишатись, навчатись тут і відчувати себе комфортно».

Image

Image

Image

Image

Фото: Сашко Симоненко, ГО «Луганський прес-клуб»


Читайте наші новини на телеграм каналі

22:59
365
No comments yet. Be the first to add a comment!