Життя без насильства

Життя без насильства

26 листопада на Луганщині, в м. Рубіжне, в рамках щорічної міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства» відбулося урочисте відкриття муралу «Життя без насильства».

26 листопада на Луганщині, в м. Рубіжне, в рамках щорічної міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства» відбулося урочисте відкриття муралу «Життя без насильства». Захід було організовано за ініціативи місцевої влади м. Рубіжного та Луганської обласної державної адміністрації, за підтримки Фонду ООН в галузі народонаселення. 

Ескіз для нанесення на стіну було обрано з числа переможців конкурсу малюнку, який напередодні був проведений серед учнів загальноосвітньої школи №9 в рамках акції.

Зображення

Ця дівчинка намалювала ескіз малюнка-переможця та поклала основу зображенню мурала.

Зображення

На презентації були присутні діти школи, мешканці міста, представники органів місцевої влади, національної та патрульної поліції, міжнародна спільнота.

Зображення

Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Елеонора Поліщук зазначила, що таке негативне явище, як насильство, стало поступово виходити зі сфери приватності: так, протягом 9 місяців поточного року в Луганській області зафіксовано більше 2300 офіційних звернень із приводу вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі та в умовах конфлікту, який, на жаль, триває, це питання залишається вельми актуальним. 

Зображення

Заступник Рубіжанського міського голови Любов Сидоренкова закликала усіх присутніх бути небайдужими до чужої біди та не замовчувати факти насильства.

Зображення

Зображення

Координатор Фонду ООН в галузі народонаселення Ганна Висоцька зазначила важливість підтримки саме таких соціально-значущих заходів, а також пріоритетність виховання в молодого покоління «нульової толерантності» до насильства задля формування здорового суспільства в майбутньому: від імені Фонду вона нагородила учнів-призерів конкурсу.

Зображення

Радник з питань примирення та соціальної єдності Програми розвитку ООН Ганна Борова актуалізувала необхідність підтримки саме ініціатив для дітей та молоді і передала подарунки (професійні гральні дошки з настільного хокею) Дитячому клубу «НХЛ Рубіжне».

Зображення

Всі учасники акції могли зробити відбитки своєї долоні під муралом на знак несприйняття домашнього та гендерно-обумовленого насильства.

Зображення

Зображення

Мурал виконав у відповідності з малюнком-переможцем місцевий мураліст — Ян Птушко. Хто він, чому та навіщо саме мурали з'являються останні декілька роліків в Луганській області за допомоги цього майстра та підтримуються міжнародною спільнотою раніше ми показували у відео:

http://ndo.lg.ua/video/4-muraly-yak-vulychne-myste...

Нагадаємо, що Луганська облдержадміністрація спільно з міжнародною спільнотою в цьому році розробила та впроваджує обласний план спеціальних заходів в рамках національної компанії «16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства». #HearMeToo#ПочуйМене#EndViolenceAgainstWomen

Розпочалася щорічна кампанія #16Днів, мета якої – зупинити насильство щодо жінок. Помаранчевий – колір цієї глобальної кампанії, а її девіз – #ПочуйМене. 

Зображення

Ми підтримуємо сміливих жінок і дівчат в усьому світі, які не побоялися вголос заявити про сексуальне насильство та домагання. Завжди ставайте на захист прав жінок! 

16 днів активізму розпочинаються від Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок 25 листопада і тривають до 10 грудня, Дня прав людини. 


Читайте наші новини на телеграм каналі

00:06
1070
Немає коментарів. Ваш буде першим!