Молодіжний обмін в рамках проекту Erasmus + "DigiDialogue in Multicultural Communities" в Вірменії

Молодіжний обмін в рамках проекту Erasmus + "DigiDialogue in Multicultural Communities" в Вірменії

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан. 

У проекті брали участь представники Вірменії, України, Грузії, Італії, Німеччини та Естонії і він був присвячений питанням комунікації між представниками різних культур, проблемам міграції, взаємодії з біженцями і переселенцями, а також застосування цифрових інструментів до вирішення цих проблем. В рамках проекту команда України провела 2 воркшопу. За конкурсним відбором до команди України попали й активні молоді люди з Луганської області.

Зображення

Як зазначає, Дмитро Чумаченко, учасник візиту:
«Міжкультурна комунікація. Місяць тому на 15th Yalta European Strategy Annual Meeting президент Естонії Керсті Кальюлайд озвучила тезу „Geography is irrelevant in XXI century“. Безумовно, це вірно по відношенню до переносу величезної частини комунікації, як робочої, так і особистої в онлайн. Але глобальна діджіталізація народжує проблеми спілкування представників різних культур, традицій і шаблонів поводжень. В рамках тренінгу учасники обміну навчилися навичкам такого спілкування: як чути представників інших товариств, взаємодіяти, і приймати деякі, навіть не зовсім прийнятні, традиції інших культур.
Ненасільственная комунікація. Ще один спікер 15th Yalta European Strategy Annual Meeting — соліст U2 Боно сказав „Why where you live decides whether you live?“. На дуже емоційному тренінгу учасники приміряли на себе ролі біженців і громадян країн, готових чи ні прийняти їх. Поділилися дуже особистими історіями і відчуттями від цих непростих ролей.
Навчилися основним принципам прийняття і сприйняття ситуацій інших, заснованих на фактах, почуттях, потребах, навичках чути.
Це мій перший досвід участі в подібних обмінах. Супер насичено, продуктивно і корисно!».

Зображення

Подяку отримали всі ораганізатори обмінного проекту, у тому числі й громадська організація ГО «Агентсво стійкого розвитку Луганського регіону», яка надала орагнізаційний супровід цьому процесу для команди молодіжних активістів з України. 

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:59
365
Немає коментарів. Ваш буде першим!