У Новоайдарі в парку "Сосновий" розпочалося будівництво універсальної молодіжної платформи

У Новоайдарі в парку "Сосновий" розпочалося будівництво універсальної молодіжної платформи

Молодіжна платформа, кою займається ГО «Світанок» передбачає не тільки заходи, але й будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям для ігор у футбол, волейбол і баскетбол. 

Реалізація проекту стала можливою за рахунок коштів Новоайдарського селищного бюджету та спільно з ПРООН за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарської Конфедерації в межах Програми відновлення та розбудови миру при адмініструванні ІСАР "Єднання".

Ініціативу щодо створення молодіжної інфраструктури — багатофункціонального спортивного майданчика в селищі Новоайдар, підтримали, бо майданчик буде слугувати платформою для діалогу безпосередньо між молоддю, між молоддю та людьми старшого віку. Необхідно зазначити, що дана ініціатива підтримана Новоайдарською селищною радою, яка співфінансує ініціативу та допомогає громадській організації в її реалізації.
Зараз тривають роботи: розчищена площадка, завозяться будівельні матеріали, встановлюються стовбики для огорожі. Тож чекаємо з нетерпінням результатів....

Продовжуються роботи по створенню молодіжної платформи — багатофункціонального спортивного майданчика! На світлинах можна побачити перебіг робіт на сьогоднішній день. Ось таким чином проводиться улаштування основи площадки...

Необхідно повідомити, що дана ініціатива реалізується Новоайдарською районною громадською організацією «Світанок» спільно з ПРООН за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарської Конфедерації в межах Програми відновлення та розбудови миру при адмініструванні ІСАР "Єднання" та Новоайдарської селищної ради.
Очікуємо, що буде:
— удосконалено механізм громадської безпеки та соціальної згуртованості — молодь (75 осіб), діти віком від 0 до 16 років (щонайменше 96 осіб) так і люди поважного віку (48 осіб), посадовці (6 осіб), місцевий активний бізнес (7 представників);

— поліпшена координація між молоддю та місцевими органами влади, представниками громади та місцевого бізнесу в забезпеченні громадської безпеки та підвищення рівня соціальної згуртованості;

— модернізована молодіжна інфраструктура в смт.Новоайдар — збудований багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям, на якому будуть проводитись в літній час двічі на тиждень спортивні заняття в яких візьмуть участь по 13 осіб молоді, дітей та по 6 осіб старшого віку; двічі на місяць літнього періоду будуть проводитись спортивні змагання з футболу, в яких приймуть участь щонайменше 64 особи; також будуть проведені спортивні змагання з волейболу, в яких візьмуть участь щонайменше 5 команд по 6 осіб (в змаганнях будуть задіяні військовослужбовці, які дислокуються на території району).

Громада дякую ГО «Світанок» та всім хто допомагає реалізувати цей проект.

Image

Ініціатива реалізується в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації, Уряду Швеції. Погляди, що будуть висловлені в публікаціях та відеосюжетах за підсумками Школи, належатимуть авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, Швейцарської Конфедерації, Уряду Швеції, Європейського Союзу».

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:59
369
No comments yet. Be the first to add a comment!