Серія воркшопів, направлених на посилення залученості жителів сходу України в прийнятті рішень на мі

Серія воркшопів, направлених на посилення залученості жителів сходу України в прийнятті рішень на мі

Вже вчетверте команда «Восток-SOS» у партнерстві з Democracy Reporting International Ukraine (DRI) проводять серію воркшопів направлених на посилення залученості жителів сходу України в прийнятті рішень на місцевому рівні. 

Впродовж школи 19 учасників з Донецької та Луганської областей, серед яких були представники місцевих рад, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій, разом з тренерами дискутували про різноманітні механізми роботи місцевої демократії. Зокрема, учасники обговорювали роль лідера у реформуванні їх громад, ідентифікували місцеві проблеми та шукали шляхи для вирішення останніх.

Учасниками ще до початку Школи було розроблено власні проекти, спрямовані на місцевий розвиток. Під час школи учасники разом з тренерами доробили власні проекти та розібрали типові помилки, які виникають під час їх підготовки.

Найкращі проектні пропозиції отримали від DRI фінансову підтримку на їх реалізацію.

Дякуємо за плідну співпрацю команді DRI, учасниками Школи й талановитим та професійним тренерам. Під час обох модулів навчання і в Старобільську і в Новопскові, відчувалась позитивна атмосфера продуктивної роботи.

Джерело: http://vostok-sos.org/v-starobilsku-ta-novopskovi-...


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:46
332
No comments yet. Be the first to add a comment!