Можливості від ІСАР "Єднання" та партнерів

Можливості від ІСАР "Єднання" та партнерів

Семінари з підвищення потенціалу державних службовців та ОГС в управлінні проектами, вебінар «Чому безпека має стати пріоритетом №1 i як стати агентом безпеки у своїй громаді», Міжнародна сертифікаційна програма для фінансових спеціалістів неприбуткових організацій, цікаві регіональні круглі столи «Нові вимоги до формування звітності» та багато іншого. Реєструйтесь та отримаєте нові сучасні знання та практичні навички. 

Семінари з підвищення потенціалу державних службовців та ОГС в управлінні проектами

Навчальні семінари проводитимуться, щоб підвищити навички планування та управління проектів, необхідні для підготовки та реалізації успішних проектів на основі підходу, орієнтованого на досягнення результатів. Заходи відбудуться 24-25 вересня (м. Івано-Франківськ); 26-27 вересня (м. Львів), 1-2 жовтня (м. Вінниця), 4-5 жовтня (м. Одеса), 8-9 жовтня (м. Харків), 16-17 жовтня (м. Дніпро), 19-20 жовтня (м. Краматорськ), 23-24 жовтня (м. Київ).Деталі: http://bit.ly/2xoADi2
Найближчий вебінар
20 вересня, у четвер о 12:00

«Чому безпека має стати пріоритетом №1 i як стати агентом безпеки у своїй громаді»

Реєстрація: http://cd-platform.org/vebinari

Міжнародна сертифікаційна програма для фінансових спеціалістів неприбуткових організацій

Програма спрямована на розширення знань в області бухгалтерського обліку; підвищує професійний розвиток членів команди, яка задіяна в побудові ефективної роботи системи фінансового менеджменту в неприбутковій організації; спрямована на вдосконалення та (або) отримання нової компетенції, необхідної для професійної діяльності. Програма буде корисна фінансовим менеджерам, головним бухгалтерам, бухгалтерам і їх помічникам.
Деталі: http://bit.ly/2xkcb24
СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВНИМ СЕКТОРОМ:
Регіональні «круглі столи» «Нові вимоги до формування звітності»

Міністерство фінансів України запрошує взяти участь у публічній презентації проектів звітів про управління, про платежі на користь держави. «Круглі столи» відбудуться у Львові, Івано-Франківську, Краматорську, Харкові, Полтаві, Дніпрі та Києві.
Деталі: http://bit.ly/2Ng4qnY


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:32
420
No comments yet. Be the first to add a comment!