Луганськ - це Україна та найцікавіші "листочки" Дерева побажань з фестивалю "Музику чути крізь стіни

Луганськ - це Україна та найцікавіші "листочки" Дерева побажань з фестивалю "Музику чути крізь стіни

Фестиваль «Музику чути крізь стіни» мало кого залишив байдужим. Справжній драйв отримали шанувальники рок культури, естетичну насолоду подарували майстри оперного жанру, виконавши оперу «Дон Жуан» і завдяки підтримці Програми відновлення та розбудови миру ПРООН та її партнерів була можливість дійсно подолати стіни театру та транслювати оперу для всіх на великому екрані під мирним небом. 

 Фестиваль об’єднав всіх: представників мистецтв та культури, бізнесу та громадськості, представників влади, іноземних гостей, дітей, молодь та дорослих.

Агенція регіонального розвитку Луганської області мала цікаву локацію із тревелбоксом та Дерево побажань, про яке сьогодні і розповімо. Жителям Луганщини ми запропонували декілька питань: саме побажання, щоб Дерево було саме з посиланнями для тих міст та містечок, що залишились за «стіною» розмежування; питання про те особливе, що запам’яталось, чи те чого бракує. Дерево зібрало більше півсотні «нових листочків», які можна розподілити за категоріями «Привіт місту», «Побажання», «Те, чого мені бракує». Щодо міст, то найпопулярнішим став Луганськ, а ще привіти летіли до Красного Луча, в Ровеньки, Первомайськ, Алчевськ та Стаханов. Побажання миру було найбільше, ще бажали добра та спокою, здоров’я всім мешканцям, позитивних емоцій та «хай закінчиться війна», а хтось забажав вільного проходу, багато хто загадали, щоб всі повернулись до України, а комусь просто було треба, «щоб мама вільно їздила до мене». Окремо передали привіт «Любаша, тримайся, ми з вами», «Гуртожитку №5 в м.Луганськ», а для міста Попасна окремо побажали оперну постановку! А побажання, що дійсно зруйнувало всі стіни «Люблю свою родину – дім там, де родина». Найцікавішими стали ті речі на Дереві, чого деяким бракує: «Хочу в ЛНУ м.Луганськ», студенти сумують за своїм університетом, а ще був привіт класним лікарям Луганська, смачним суші в «Япона-хаті», забажали баранячій кебаб з ресторану «Корона», чебурек з «Пиріжкового раю» в м.Первомайськ, і навіть хачапурі з Сєвєродонецька заслужив привіт. Мусимо зізнатись, що не очікували такої популярності від нашого Дерева, а після теплих та позитивних побажань від жителів регіону ми всією командою Агенції регіонального розвитку Луганської області точно віримо у те, що найщиріші бажання – здійснюються. Луганськ – це Україна. 


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:59
815
No comments yet. Be the first to add a comment!