Шість відкритих дискусій про соціальну згуртованість ВПО, літніх людей, ЛГБТКІ, людей з інвалідністю

Як забезпечити інклюзивний підхід не у декларації, а на ділі

Спікери: - Олександр Вознюк, голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» - Микола Надуличний, голова Асоціації громадських організацій осіб з інвалідністю Луганської області - Дмитро Щебетюк, «Доступно ЮА» (Львів-Київ) - Олексій Харламов, «Рівні можливості» (Дніпро)

Адвокація інтересів різних груп в умовах карантину та близькості до лінії зіткнення

Адвокація інтересів різних груп в умовах карантину та близькості до лінії зіткнення

Експерти:

Тетяна Дурнєва
Працює в громадському секторі з 2002 року. Займається проведенням адвокаційних кампаній на місцевому і національному рівні та розвитком локальних громадських ініціатив. У 2006-2014 рр. успішно реалізувала Донецьку програму з розвитку велосипедної інфраструктури, контролю над тютюном та алкоголем, підвищення безпеки дорожнього руху шляхом проведення комплексних адвокаційних кампаній. З грудня 2013 по червень 2014 року Тетяна була ініціатором та співорганізатором численних проукраїнських заходів в Донецьку. Координаторка національної адвокаційної кампанії #КоженГолосВпливає.

Олександр Равчев - Консультант з адвокації та комунікації громадських і благодійних ініціатив. Громадський і політичний діяч, фахівець з комунікації та освіти, член правління піар-агенції Клуб Піранья. Зовнішній експерт ГО «Інститут миру і порозуміння». У попередні роки: керівник напряму комунікації проекту USAID «Громадяни в дії» Українського незалежного центру політичних досліджень. Експерт УКФ у 2019 році.

Юрій Антощук - Голова Фонду "Об'єднання", майстер-фасилітатор Британської Ради, співзасновник OpenSchool (TM), тренер з нових медіа та розвитку громад, Програма розвитку ООН залучала Юрія в якості національного консультанта по розробці методології й організації партисипативного дослідження та профілювання громад у сфері безпеки та соціальної згуртованості у Донецькій, Запорізькій областях.

Тематичну зустріч модерують:
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

Дискримінація, як виклик соціальному згуртуванню: позитивні практики та підходи протидії їй

Спікери:

Владислав Петров – психолог та громадський активіст, член ГО KyivPride, м. Київ. З 2016 року співпрацює з правозахисними організаціями та проектами з захисту прав представників ЛГБТ+ спільноти. Був членом Організаційного комітету Київ Прайду у 2018-2019 рр. З 2019 року – член громадської організації «Київ Прайд». Сергій Пономарьов з 2018 року є директором Ромської програми Міжнародний фонд "Відродження". До приходу в Міжнародний фонд “Відродження” обіймав посаду заступника начальника Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Дмитро Тужанський – політолог, медіа-консультант та аналітик. Має чималий досвід у аналізі внутрішньої та зовнішньої політики України з фокусом на Угорщину та всю Центрально-Східну Європу. Має досвід співпраці з українськими та міжнародними аналітичними центрами і медіа, як то International Alert, OSCE/ODIHR, Kennan Institute (Київський офіс), Українська призма, The New York Times (США), Le Monde (Франція), The Nikkei (Японія), Spiegel and ARD (Німеччина), Nowa Europa Wschodnia and Eastbook (Польща), HVG (Угорщина).
Тематичну зустріч модерують:
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

Якою може стати майбутня реінтеграція: наявні виклики та інструменти подолання

Спікери

Олена Захарова - координаторка з української сторони транснаціонального проєкту “Жіночі ініціативи за мир на Донбасі - ЖІМД”, спрямованого на створення постійно діючої діалогової платформи щодо конфлікту на Донбасі. Раніше Олена Захарова працювала Директором Департаменту міжнародної політики Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД), Департаменті політики та безпеки Міністерства закордонних справ України, Департаменті Асоціації та європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. У 2007 – 2011 роках працювала першим секретарем у Посольстві Україні в Канаді (Оттава).
Tetiana Kalenychenko - кандидатка філософських наук, з 2016 року координує спільну міжнародну ініціативу з ГО НВО «Дух і Літера» та ГО «Центр св. Климента» на базі Києво-Могилянської академії «Діалог у дії». Працює у сфері трансформації конфлікту та розбудови миру як національна радниця для міжнародної організації «Ініціатива за мирні зміни», як тренерка для проєктів інших міжнародних організацій.
Володимир Лупацій - співзасновник Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», координатор Робочої групи «Національна єдність та соціальна згуртованість»
Iryna Eihelson ExBrunova-Kalisetska - дослідниця, тренерка, викладачка, кандидатка психологічних наук. Має 20-річний досвід роботи в сфері превенції, примирення і трансформації конфліктів, які ґрунтуються на ідентичності (етнічні, релігійні, мовні конфлікти та ін.), зокрема в АР Крим та інших мультикультурних регіонах України, в Молдові-Придністров’ї, Киргизстані та Таджикистані.
Протягом двогодинного обговорення матимемо можливість розглянути наступні напрямки теми:
які ключові моделі, підходи та інновації існують у світовій практиці щодо подолання наслідків збройних конфліктів та забезпечення сталої реінтеграції населення;
які практики та моделі застосовуються в Україні для реінтеграції та подолання роздільності спільнот? Про які позитивні складові та можливі виклики і проблеми варто говорити під час реалізації даних практик та моделей?
аналіз комплексного характеру дій, направлених на реінтеграції та відновлення соціальних зв’язків, певної соціальної пружності та згуртованості. Які взаємовпливи та взаємозалежності спостерігаються на макро- та мікрорівнів.

Дискусію модерують:
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

Ревіталізація урбаністичних просторів: як забезпечувати розвиток де-індустріалізованих територій

Спікери

Олена Афанасьєва - Голова ГО Центр культурного розвитку "Тотем", Херсон. Менеджерка і кураторка проєктів у сфері арт-ревіталізації та культурної спадщини, численних мистецьких проєктів. Один з останніх - візуальна програма Dream Gogolfest у Херсоні на базі локації Urban CAD.

Юлія Овчаренко - менеджерка культури, ГО Культура Медіальна. Співзасновниця Центру сучасної культури у Дніпрі (DCCC), ГО Культура Медіальна. Фахівчиня у стратегічному плануванні, проектному менеджменті та міжнародних зв'язках у культурі.

Віта Базан - культурна менеджерка, експертка з краудфандингу (програма Код міста / Гараж Генг (Київ); інноваційний парк Вимірювач (Житомир) Координувала розробку та розвиток інструменту Спільнокошт на платформі Велика Ідея. З 2015 займається координацією програми Код міста в великих та малих містах України з фокусом на посилення локальних команд та застосуванням дослідницьких і діалогових практик. Під час проекту Метамісто:Схід разом з командою займалася дослідженням та заученням локальних спільнот до створення міських просторів у 6 містах Донецької та Луганської областей.

Експертки обговорюватимуть:
наявні позитивні практики та інструменти роботи з постіндустріальною спадщиною
шляхи та моделі трансформації індустріальних просторів та спадку в ресурс для спільнот та громад
яким чином можна активізувати людей, ініціативні групи, громадські організації та бізнес навколо трансформації постіндустріальних просторів?
з чим доведеться зіштовхнутися ініціаторам та громаді під час трансформації?

Модерують онлайн дискусію
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

Інновації в роботі з молоддю: практичні рекомендації до застосування

Спікери

Ксенія Ємшина - фасилітаторка - Master Technology of Participation, членкиня Правління Асоціації молодіжних працівників та працівниць України, тренерка всеукраїнських молодіжних програм.

Ярослав Мінкін - голова правління молодіжної організації «СТАН», тренер у програмі Гете інституту в Києві та Міністерства Культури України «Академії культурного лідера», у 2018 р. - координатор робочої групи «Контакти між людьми» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства східного партнерства.

Олександра Білязе - менеджерка проектів у сфері суспільства Британської Ради в Україні, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» у 2016-2017 роках.

Яна Литовка - лаборантка Лабораторії толерантності (просвітницького заходу, метою якого є виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в молодіжному середовищі громад Луганської та Донецької областей).

Модерують онлайн дискусію
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

21:25
919
Немає коментарів. Ваш буде першим!