Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​Практикум із сучасних тенденцій у соціальній згуртованості та ролі спільноти Амбасадорів миру

​Практикум із сучасних тенденцій у соціальній згуртованості та ролі спільноти Амбасадорів миру

Практикум із сучасних тенденцій у соціальній згуртованості та ролі спільноти Амбасадорів миру UN RPP в побудові відповідального громадянського суспільства на Сході України проходив три дні в змішаному форматі роботі.

Визначались з напрямками подальшої роботи та дискутували щодо роботи спільноти Амбасадорів миру UN RPP та можливостей її подальшої роботи для покращення соціальної згуртованості, приділяючи особливу увагу проблемним питанням жінок, меншин, ВПО та осіб з інвалідністю, враховуючи «ситуацію з вірусом».

Представляли власний набутий досвід та найефективніші підходи, які використовувались за підсумками відповідних навчальних амбасадорських шкіл та практичної амбасадорської роботи на місцях, проаналізували досвід на прикладі «Лабораторія толерантності» - новітнього підходу до проведення заходів в форматі «лабораторія» та навчались використовувати такий підхід через розробку формату роботи «Лабораторія Амбасадорів миру».

Обговорювали стратегічні напрями зміцнення спільноти та подальші плани розвитку амбасадорської мережі на місцевому та регіональному, можливо на національному рівнях.

Практикувалися групами на вулиці використанню мобільного формату роботу «Лабораторія Амбасадорів миру» та вирішили опрацювати цей формат на практиці в тренерських групах при роботі з молоддю у власних громадах.

Поки створена новітня громадська організація «Амбасадори миру» набуває сталості, її підтримують "старші колеги" - ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» та Програма ООН із відновлення та розбудови миру, які вчать інноваційним підходам та форматам, надають технічну допомогу.

Де та як працюватимуть нові лабораторії Амбасадорів миру, слідкуйте в наших новинах та новинах амбасадорської мережі.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

15:45
102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!