Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Запрацював оновленений “CommunityHUB” в Станиці Луганській

Запрацював оновленений “CommunityHUB”  в Станиці Луганській

20 лютого 2020 року відбулося відкриття громадського простору “CommunityHUB” на базі Станично-Луганської центральної районної бібліотеки. 

Проєкт на загальну суму 400 тисяч гривень був реалізований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на умовах співфінансування з боку Станично-Луганської районної ради.  Очікується, що відремонтоване приміщення стане діалоговим майданчиком для громадських ініціатив району, залучить нових відвідувачів та сприятиме налагодженню згуртованості між різними соціальними групами.

Зараз приміщення громадського простору “CommunityHUB” обладнане необхідною технікою та меблями для проведення навчальних заходів, тренінгів, громадських зібрань, культурних та інших заходів за погодженням із керівництвом бібліотеки. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

18:45
261
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!