Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя.

Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя.

25 листопада бере початок Акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня. Наша Олександро-Калинівська філія не залишилась осторонь і також долучилася до Всесвітньоі акціі.

Протягом двох тижнів школярі будуть працювати за окремим виховним планом,розглядаючи важливі теми і знайомлючись з певними датами. А сьогоднішній день пройшов під гаслом: "Толерантна молодь проти насильства. Гідність-це запорука життя". 

Сьогодні на тренінгу піднімали такі теми,як людська гідність,безконфліктне спілкування, правила поведінки в конфлікті,глобальні цілі сталого розвитку та як допомогти своій Планеті здолати кризу. Учні 8 та 9 класів говорили про те,які люди мають називатися гідними,які вчинки не притаманні гідній людині. Під час вправи "Павутинка" ми з'ясовували своі гарні риси і мріяли позбавитися поганих звичок і вад в собі. Вразила відвертість дітей,іх щирість і схвильовані очі. Наші діти просто чудові.

Які небезпеки чатують на тебе в інтернеті? Ніколи не замислювалися про те з ким спілкуються наші діти в соцмережах,та чи їх співрозмовники дійсно ті,за кого себе видають? А ви знаєте,що таке секстінг, грумінг і кібербулінг?А наші учні знають, навіть як цих проблем уникнути, як допомогти людям,потрапившим в таку неприємну ситуацію. Учні під час другої сесії грали в квест "Безпека в інтернеті". В рамках Дня гідності і акції 16 днів проти насильства ми обговорювали такі важливі теми,як безпечне спілкування в мережі, відверте селфі та протидія шантажу в інтернеті.

Протягом дня майже з тридцятьма дітьми ми порушували дуже важливі теми ненасильницькоі комунікаціі, протидіі насильству в інтернеті і в житті. Опрацювали теми, які глобально впливають на життя всесвіту. Школярі чітко визначають потреби людства і шляхи вирішення проблем. Я вважаю, що наша сучасна молодь збудує своє майбутнє і вона врахує потреби кожноі людини. Наше молоде покоління на правильному шляху.

Маю надію, що ті знання,які учні отримують під час тренінгів з питань урегулювання конфлікту і глобальних цілей,вони понесуть у своє життя і діятимуть рішуче, і тоді наш Світ зміниться на краще!

Діана Харченко,

Амбасадорка миру UN RPP,

Олександро-Калинівська громада, Донеччина.


Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

18:30
212
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!