Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​Конфлікти – невід`ємна частина нашого життя.

​Конфлікти – невід`ємна частина нашого життя.

Ми кожен день стикаємося з подібними ситуаціями, особливо у робочому середовищі. Володіння корисними знаннями про конфлікти та застосування їх на практиці є запорукою успішних робочих та професійних стосунків.

У Донецькому обласному еколого-натуралістичному центрі на базі Краматорської ЗОШ№12 пройшов тренінг «Спілкуємося без конфліктів. Звільнення від стереотипів та шаблонів» Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Учасниками тренінгу стали керівники гуртків, адміністрація, педагогічні працівники ДОЕНЦ та педагогічні працівники Краматорської ЗОШ№12.

Учасники тренінгу мали змогу навчитися базовим навичками ефективної взаємодії під час конфліктних ситуацій, розібратися у різних моделях і стратегіях поведінки. Кожен зміг отримати відповіді на хвилюючі його питання – тренер Касьянова Аліна завжди допомагала розібратися в усіх аспектах тієї чи іншої проблеми. 

Також, під час заняття було проведено тестування на виявлення домінуючої стратегії поведінки під час конфліктної ситуації. Це допомогло кожному учаснику трохи розібратися у собі та зрозуміти над чим саме йому потрібно працювати. Ніхто не залишився не почутим та завжди мав можливість висловити свою думку.

Після завершення тренінгу тепла атмосфера чаювання дала змогу емоційно і позитивно закріпити отриманий досвід та знання набутий під час заняття.

Касьянова Аліна,

Амбасадорка миру UN RPP,

м. Краматорськ, Донецька область.

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі.

12:30
291
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!