Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Медіаграмотність, як важлива навичка у світі «мереж»

Медіаграмотність, як важлива навичка у світі «мереж»

З 14 по 19 жовтня у Святогірську пройшов тренінг «Робота з медіа для громадських активістів». Участь брали представники громадських організацій Луганської та Донецької областей, представинки Робочих груп з безпеки та соціальної єдності, навчальних закладів, мереж Амбасадорів миру та інклюзивних радників.

Протягом тренінгу їм вдалося оволодіти практичними навичками щодо взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та медіапланів. 

Було обговорено важливість брендування організації та наявність контент-плану для ведення сторінок у соціальних мережах. Кожний мав змогу потренуватися написати новину та створити власну сторінку на громадській платформі www.ndo.lg.ua.

Як зазначили тренери, правильно складений медіаплан це запорука успіху будь-якої організації. Учасники ж відзначили, що складання прес-анонсів/релізів, медіаплану це певний алгоритм, дотримання якого зробить процес їх створення не складним і має привести до продуктивних результатів.

Організатори:

 • Програма ООН із відновлення та розбудови миру
  • ГО «Медіапростір Україна»
 • «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

  Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

  Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

  #UNRPP

  Читайте наші новини на телеграм каналі.

  19:45
  144
  RSS
  Немає коментарів. Ваш буде першим!