Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7

«Азбука конфлікту» в  Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7

20 вересня в Дружківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 був проведений тренінг серед 24 учнів 10 класів з теми «Азбука конфлікту». 

Відгуки про тренінг.

Це мій перший тренінг після закінчення школи «Амбасадори миру». Оскільки навчання було продуктивним, то і підготовка тренінгу була не складною. Цікаве як для мене так і для учнів було моє перетворення з вчителя на тренера. На початку тренінгу учні написали свої очікування, в кінці заходу я відчувала певну тривогу, чи повісять діти свої листочки на гілочки, чи їх очікування здійсняться. Коли дерево було зібрано, я відчула супер позитив, адже наша спільна діяльність принесла користь і буде використана у подальшому житті.

Діти активно працювали. Звичайно всі вправи та рухавки були для них цікавими. Особливо сподобалась гра на уважність «Ніж та виделка» (ми передавали ручку та олівець). Рольова гра «Місце в автобусі», один учень вихід із даної ситуації знайшов у тому, що представимся іноземцем, який нічого не розуміє. Діти активно працювали в групах. Висловлювали свої думки.

Наведу приклади відгуків учнів про тренінг:

- "Мені сподобався тренінг оскільки серйозна тема розглядалася з іграми та мультфільмом. Дуже сподобалися групові завдання. Якщо буде нагода участі в тренінгу обов’язково піду на захід";

- "Було прикольно і кльово";

- "Це був мій перший тренінг, хочеться іще. Тренінг був цікавим ми відпочили та пограли, і розібрали «Конфлікт» та шляхи його вирішення";

-  "Мені сподобалось все, особливо гра «Ручка та олівець», групова робота з асоціаціями на тему «Конфлікт». Я задумалась над своїми поганими якостями. Так приємно коли тобі дякують і клеять сердечко".

Тетяна Гаденко,

Амбасадорка миру UN RPP,

тренерка та вчителька Дружківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, Донецька область.


Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі.

14:20
237
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!