Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії

«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії

21 вересня – Міжнародний день миру. Саме у цей по-осінньому дощовий день учні Селидівської загальноосвітньої гімназії Донецької області разом з вчителями Борульник В.Г. та Шашкіною Л.М. зібралися у дружньому колі на тренінг з теми «Запобігання та розв’язання конфліктів». 

Було дуже приємно, що саме ця тема так зацікавила нашу молодь та надала можливість використовувати набуті знання під час вирішення конфліктних ситуацій в особистому житті. 

Головною метою зустрічі було навчити дітей аналізувати конфлікти та конструктивно їх вирішувати, познайомити учнів з «плюсами» та «мінусами» конфлікту, сприяти розвитку навичок комунікації. На початку зустрічі тренеру Борульник В.Г. вдалося налаштувати учасників на невимушену, творчу роботу, дати можливість кожному висловитися та проявити себе. 

Під час групової роботи учасники обговорили питання: «Конфлікт. Який він?», «Що розпалює конфлікт?», виявили чинники, які можуть спричинити конфлікт та шляхи його вирішення. Усім запам’яталися вправи «Плюси» та «мінуси» конфлікту, «Скептики і оптимісти», «Моє місто в автобусі», «Прохід над прірвою», «Світове кафе», «Уважне слухання». 

Після перегляду відеоролика «Притча про взаємоповагу» учасники тренінгу самостійно дійшли висновку, що комунікація між людьми – запорука знаходження оптимальних рішень і виходів з важких ситуацій.

Обговорення та підведення підсумків сесії було здійснено за допомогою завершальної вправи «Павутинка». Учасникам збуло запропоновано по черзі висловити свої думки, почуття, враження, що виникли у них під час тренінгу. Головний меседж цього дня для всіх: «Ми маємо вчитися жити в мирі!» Діти України прагнуть жити в мирі й злагоді! 

Щира подяка Анна Боровая за надану можливість навчатися і навчати інших, за новий поштовх та особисті зміни, поради та тренерську майстерність, отримані під час навчання у «Школі громадянської активності задля соціальної єдності та культури миру».

Борульник Валентина,

Амбасадорка Миру UN RPP,

вчителька Селидівської загальноосвітньої гімназії Донецької області.


Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

13:50
485
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!