Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​Мій перший тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді»

​Мій перший тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді»

День МИРУ — 21 вересня 2019 року. Відчуття: хвилювання… очікування… радість.... Опинитися в цій атмосфері — це круто! Діти розкриваються перед нами з іншого боку, їх активність інколи зашкалює!

Цікаві вправи з подолання конфліктів, захист мініпроєктів - ось єднання та сила дитячої фантазії. Символічно День Миру співпав зі святом Різдва Пресвятої Богородиці, тож усі побажання миру, щастя, впевнена, здійсняться!

Смачна піца та чайно-кавовий настрій під час перерви запам'ятаються надовго.

Ретельно готувалась до кожної сесії, а після її закінчення бачила дитячі очі, сповнені неймовірної радості та зацікавленості. Серед учасників були діти, які мають статус внутрішньо переміщені особи. Саме вони були найбільш активними учасниками і разом з іншими" запускали" паперових голубів з благанням про мир.

Тренінг згуртовує, насичує позитивом і людяністю наших дітей! МИ сіємо ті зернятка, які потім потім проростуть у душах НАШИХ дітей добром, толерантністю та щирістю. Це - ниви нашого майбутнього покоління!

Велике спасибі тим,  хто є тією рушійною силою, нашими вчителями - "мамами" у відповідальний справі - АМБАСАДОРИ МИРУ!

Розумієш відповідальність за кожне слово, кожен погляд і думку. Діти розуміють, що на них покладено відповідальність за майбутнє. Тож яким воно буде... залежить від нас!

Амбасадорка Миру UN RPP, 

Жукова-Якубчак Альона,

вчитель Бахмутського НВК11Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

22:15
437
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!