Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

У День Миру, в закладі, що знаходиться на вулиці Миру в Бахмуті, відбулись святкування

У День Миру, в закладі, що знаходиться на вулиці Миру в Бахмуті, відбулись святкування

Сьогодні, у день чудового свята Дня Миру, 21 вересня було проведено тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді».

Цікаво, що наш заклад знаходиться за вулицею Миру і сьогодні ми обрали своїм кольором білий.

Ми активно пограли, детально ознайомились із Прграмою розвитку ООН із відновдення врядування та примирення. Об’єдналися в команди та попрацювали над створенням цікавих проєктів, які потім весело захищали.

Командна робота нас ще більше зблизила і ми змогли посилили власну компетенцію щодо питань конфліктів та шляхів їх подолання. Дітям була поставлена мета і їм вдалося успішно виконати завдання з теми соціальної згуртованості.

Символічно створили власними руками голубів , які діти забрали з собою на згадку. Так радісно бачити активність діточок, як вони уважно слухають один одного, допомагають , підтримують ,розкриваються з інших сторін під час тренінгу ! 

Горять очі!

Ми дуже плідно попрацювали та мали змогу відпочити , смакуючи чудовою піцою та чаєм!

Навіть під час перерви не втихали міркування вголос та веселий сміх.

Усе промайнуло таааааак швидко, що під кінець діти почали казати , що хочеться продовження ... І воно звісно буде ! Рухаємось у вірному напрямку , робимо добрі справи, вчимо і самі вчимося ! Сердечне дякую за цю можливість мати той ключик , який спроможний відкрити багато дитячих сердець ...

Амбасадорському руху бути ! Амбасадори Миру єднають країни і душі ! 

Щира подяка UN RPP за можливість бути тут і зараз та йти вперед, тренерам Школи Амбасадорів Миру UN RPP - за допомогу і розуміння як воно все має бути!

Сьогодні ми з Алена Жукова змогли поділитися своїм досвідом із найкоштовнішим скарбом - нашими дітьми!

https://www.facebook.com/groups/244125496203363/

Алексєєнко Ангеліна ,

Амбасадорка Миру UN RPP,

вчителька Бахмутського НВК 11Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

19:00
479
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!