Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​Ми здатні робити наш світ кращим! Сім'я Бобровських та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

​Ми здатні робити наш світ кращим! Сім'я Бобровських та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

Сім'я Бобровських, Тетяна і Сергій, брали участь у Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень», що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Луганську область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю.

Сім'я Бобровських, Тетяна і Сергій. Разом вже три роки. Тетяна з села Курячівка, Білокуракинського району Луганської області, а Сергій з міста Горлівка, Донецької області. 

На конкурсі представляли Луганську область.

Сергій - приватний підприємець, має невеликий бізнес по роздруківці і верстці дрібної поліграфії. Тетяна за освітою юрист. Закінчила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля в місті Луганськ.

Сім'я дуже спортивна. Сергій займається бочче, бере участь в різних змаганнях, а Тетяна кандидат в майстри спорту з пауерліфтингу, учасник проекту ООН жінки "Гендерний аудит доступності в місті Краматорську". Вони разом мріють про поповнення в родині.

"Ми сім'я Бобровських дуже вдячні організаторам за створення такого унікального фестивалю. Ми брали участь у багатьох проектах, але нічого подібного ще не зустрічали. Такі заходи розвіюють багато міфів і стериотипов про людей з інвалідністю з якими ми постійно боремося. Привертають увагу громадськості до проблем, хоча напевно наші всі проблеми виникають тільки від ставлення оточуючих »- кажуть Тетяна і Сергій.

Вони наголосили, що завдяки участі в Фестивалі знайшли багато справжніх друзів і однодумців, отримали величезне натхнення і бажання рухатися далі, впевненість в собі і те, що йдуть правильним шляхом.

«Хочемо звернутися до людей з інвалідністю, які сидять і задовольняються тим що у них в житті є, шкодують себе і чекають милості від держави або оточуючих. Виходьте на вулиці, вчіться, працюйте, розважайтеся, створюйте сім'ї, не соромтеся. Не ховайтеся, їздите громадським транспортом, подорожуйте. Люди повинні Вас бачити і зрозуміти, що ви такі ж як і всі, доведіть всім це» - наголосили Тетяна та Сергій.

«Окремо хочу звернутися до матусь і батькам дітей з інвалідністю. Не ховайте своїх дітей, ведіть їх в звичайні дитсадки і школи, дайте їм розвиватися повноцінно, не оберігайте від навколишнього світу. Так він жорстокий, але по іншому вони не стануть сильними і щасливими» - сказала Тетяна.

Висновок, який зробила пара Бобровських після участі в Фестивалі:

«Ми вважаємо, що завдяки фестивалю жителі Сєвєродонецька та його керівництво побачили наскільки місто недоступно для маломобільних категорій громадян. В місті повино все змінюватися. Потрібно почати щось робити,а ми в цьомудопоможемо. Мир і справедливість, головне гасло фестивалю, це коли всі громадяни живуть в мирі та гармонії між собою, коли у всіх рівні можливості і права».

Сергій та Тетяна зазначили, що для того, щоб зробити наш світ, наше суспільство краще, зручніше і справедливіше, потрібно згуртуваться і разом рухатися до мети.

«Думаємо фестиваль, як приклад згуртованості, показав громадськості, що разом - ми сила. Потрібно об'єднувиатись для того, щоб щось змінювати в місті, ми здатні робити наш світ кращим, а не просто його «созедать» і бути споживачами» - налогосила сім'я Бобровських.

Посилання на інші матеріали Фестивалю:

http://ndo.lg.ua/news/197-festyval-konkurs-svit-bez-obmezhen.html

http://ndo.lg.ua/news/219-12-lypnya-luhanski-ta-donetski-aktyvisty-prezentuvaly-vystavu-svitlyn-svit-bez-obmezhen-v-ukrinf.html

https://www.facebook.com/events/426886771433173/

Текст та фото матеріалу підготовив Сашко Сімоненко, жуналіст ГО «Луганський прес-клуб» за рекомендацією Ганни Боровой, радника з питань примирення та соціальної єдності Програми ООНі з відновлення та розбудови миру (UNRPP), за підтримки ЛОБО «Фонд громад Луганщини «Хорс».

Читайте наші новини на телеграм каналі.

16:10
616
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!