Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Спорт єднає покоління

Спорт єднає покоління

Місцева Молодіжна рада та Громадська організація «Кризькасільська організація «Промінь», що перемогла в конкурсі підтримки молодіжних платформ, отримала фінансову підтримку ПРООН «Програми відновлення та розбудови миру» на суму 49 тис. 800 грн. для проведення міні – ініціативи – свята «Спорт єднає покоління». На ці кошти придбано 120 глядацьких місць, 2 вуличних тренажери для шкільного майданчика, футбольну форму, батут для малечі.

Крім придбання обладнання, в селі  вже пройшли й спортивні змагання  «Спорт єднає покоління».

Серед учнів загальноосвітньої школи було сформовано 3 команди: «Чемпіони»,«Спарта» та «Патріоти», які демонстрували свої вміння в перетягуванні канату, зі стрибків у мішках, через скакалку, біг з м’ячем за спиною, у вікторині та ін..
За результатами суддівського голосування перше загальнокомандне місце виборола команда «Спарта», друге місце посіла команда «Патріоти» і третє зайняла команда «Чемпіони». 

Але все ж таки перемогла дружба, так як, по закінченню свята організатори заходу, з чила громадськості та органів влади пригостили всіх польовою кашею та солодощами.

Міні ініціатива "Спорт єднає покоління" профінансовано в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації, Уряду Швеції. Погляди, що будуть висловлені в публікаціях та відеосюжетах за підсумками Школи, належатимуть авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, Швейцарської Конфедерації, Уряду Швеції, Європейського Союзу».

Читайте наші новини на телеграм каналі.

12:24
425
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!