Світ без обмежень. Фестиваль-конкурс Луганської та Донецької областей. Відео звіт

Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень», що пройшов з 12 по 16 травня 2019 року в Донецькій та Луганській областях та який став неймовірною, інноваційною подією в України.

До нього долучились сімейні пари — люди з інвалідністю з 7 областей України. П’ять днів фестивалю-конкурсу припадали на кілька важливих дат – Міжнародного дня сім'ї (15 травня) і Дня Європи (18 травня), а також тематично пов’язані з Цілями сталого розвитку: зокрема, Ціллю 5 (Ґендерна рівність), Ціллю 10 (Скорочення нерівності) та Ціллю 16 (Мир, справедливість та сильні інститути).

Та всі п’ять днів тривали різноманітні заходи за участю людей з інвалідністю, які намагались донести суспільству свій досвід та прагу жити в доступному середовищі, а саме:
14 травня в м. Краматорськ, Круглий стіл «Інклюзія у всіх сферах життя. Інклюзивні інноваційні технології та їх запровадження в сучасному житті»;
15 травня в м. Сєвєродоенцьк Зустріч з молоддю та представниками закладів освіти. Діалогова зустріч на тему: «Толерантне суспільство – яке воно. Що ми робимо, щоб наступні покоління будувати інклюзивне суспільство? Що нас є Ціль.16 «Мир та справедливість»
16 травня, Науково-практична конференція Луганської облдержадміністрації та СНУ ім. В. Даля з блоком питань: «Інклюзія: сучасні, європейські підходи до вирішення проблем», м. Сєвєродонецьк.
16 травня, м. Сєвєродонецьк
Гала-концерт Фестивалю-Конкурсу «Світ без обмежень» в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі;
Та 10-ти заходах протягом 12-16 травня для складання конкурсних номінацій: (1) «Спорт»; (2) «Національна самобутність»; (3) «Кращій Спікер»; (4) «Креативність»; (5) «Кращій амбасадор»; (6) «Прикладне мистецтво»; (7) «Хореографія»; (8) «Глядацькі симпатії»; (9) «Бізнес/brаnd.lg.ua», (10) «Краща медійна пара»
12:25