Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Розширення послуг КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Біловодської селищної ради

На території Біловодської громади громадська організація «Наш формат» завершує реалізує проєкту «Побудова співпраці між громадами через розвиток послуг інклюзивно-ресурсного центру» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проєкту є створення нових послуг в достатньо укомплектованому центрі, вільного та відкритого для дітей та молоді з різними групами й типами інвалідності, та дітей з особливими освітніми потребами.

В КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Біловодської селищної ради створені нові послуги. Була обладнана кімната вчителя-реабілітолога новим обладнання, створені нові послуги з реабілітації дітей з інвалідністю. Створений майданчик сенсорного розвитку для дітей віком від 2 до 18 років, який допоможе збалансувати роботу систем організму дитини за допомогою сенсорно-моторного розвитку, такі послуги в громаді були відсутні. В межах проєкту була проведено онлайн-зустріч «Проблемні питання роботи Інклюзивно-ресурсних центрів в громадах, та шляхи їх вирішення».

Метою зустрічі було:

— обмін досвідом між працівниками інклюзивно-ресурсних центрів громад України;

— обговорення проблем з якими стикаються працівники центрів;

— залучення органів місцевого самоврядування та громадських організацій до спільного розв'язання проблем ІРЦ.

Спікерами зустрічі були директорки інклюзивно-ресурсних центрів з чотирьох областей України: Луганської, Тернопільської, Івано-Франківської та Херсонської областей.

Спікерки представили роботу своїх центрів та обговорили проблеми з якими стикаються у своїй роботі.

За час реалізації проєкту проведено п’ять онлайн-тренінгів «Батьківство в радість». Метою тренінгів було підвищення рівня компетентності батьків у догляді, вихованні та розвитку дітей, сприяння поширенню засад усвідомленого батьківства.

Партнерами реалізації проєкту виступають Новоайдарська та Шульгинська громади. В межах проєкту відбулось підписання меморандуму про співробітництво територіальних громад Луганської області з питань надання інклюзивних послуг. Меморандум підписали представники Біловодської, Новоайдарської та Шульгинської громад. Метою Меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на залучення ресурсів для покращення якості надання інклюзивних послуг на території громад.

Немає коментарів. Ваш буде першим!