Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Амбасадорський десант м. Слов'янськ

Сьомого листопада амбасадорки миру провели ще один захід в межах просвітницької кампанії "Амбасадорський десант" для амбітної молоді міста Слов'янська, віком 14-25 років.

30 осіб з числа представників та представниць активної молоді працювали протягом двох сесій на шести локаціях. Кожен і кожна з учасників мали змогу відвідати дві локації та отримати нові знання та навичку у таких сферах, як миробудування, безконфліктне спілкування, створення безпечного освітнього середовища, дізналися про британський формат дебатів, говорили про права людини і сенси життя.

Результати просвітницької кампанії наступні:

- 35 молодих людей, з числа учнів та студентів Донецької області проінформовані щодо трансформації конфліктів, ненасильницького спілкування, побудови діалогів;

- розповсюджено досвід роботи Мережі «Амбасадори миру»;

- залучено учасників до навчання через практичні вправи;

- використано інтерактивні методи навчання задля розуміння понять: конфлікт, діалог, права людини, дебати, миробудування та Цілі сталого розвитку.

Надзвичайно приємно відмітити, що ми маємо таку свідому молодь, готову до повного залучення, прагнучу до змін у своїх громадах, що мають серед своїх цінностей толерантність, повагу, здоров'я та екологію і готові брати на себе відповідальність в досягненні позитивних змін у цих напрямках розвитку.


Захід «Просвітницька кампанія «Амбасадорський десант» організовано у партнерстві з діалоговою платформою GreenLab та ГО «Амбасадори миру» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови мируреалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

17:02 Олена Давідова
Северодонецк, Донецька, 37А
Немає коментарів. Ваш буде першим!