ГС "Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю"

•що таке безбар'єрність •що саме спричиняє бар'єри •кого стосується безбар'єрність •чому варто уникати стереотипів та упереджень •чи готові українці долати бар’єри •чому ми як суспільство потребуємо безбар’єрності •чому безбар’єрність — це спільна справа
15:24 Міхеева Інна
Результати опитування громадської думки в рамках кабінетного дослідження
02:19 Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101 Міхеева Інна
За результатами проведеного дослідження рекомендуємо звернути увагу на корисні посилання за наступними напрямками
14:17 Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101 Міхеева Інна
​ГС «ЛАООІ» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України розпочали новий проєкт
10:07 Міхеева Інна
16 травня, коли Луганщина святкувала День Європи, її відвідували гості з інших областей України.
17:19 Ганна Борова
На міжнародній конфренеції, яка проходила 3 березня в онлайн форматі, мова йшла про миробудівництво та людей з інвалідністю.
14:16 Ганна Борова
Фактично ці зустрічі надали можливість попрацювати разом над впровадженням в життя напрацювань команди IT-Хакатону 2020 «InkNet».
18:55 Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101 Ганна Борова
Голова ГС "ЛАООІ" Микола Надулічний взяв участь у другому засіданні міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні.
17:39 Ганна Борова
Обговорення перспектив та співпраці з представником Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей.
17:37 Ганна Борова
Цей підйомник – завершальний етап реалізації одного з проєтів, який реалізувала ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.
12:08 Ганна Борова