Історія успіху міні-ініціативи групи членів громадської організації "Сидорове – Лелечий Край"

Історія успіху міні-ініціативи групи членів громадської організації "Сидорове – Лелечий Край"

Внаслідок останніх політичних подій в країні, в нашому селі збільшилась кількість населення за рахунок внутрішньо переміщених осіб, більша частина яких є діти та люди похилого віку. Внутрішньо переміщеним особам важко інтегруватися, налагоджувати спілкування з місцевими жителями.

Громадська організація «Сидорове – лелечий край» співпрацює з закладами культури та освіти села Сидорове, сумісно проводячи заходи різні за напрямками. Відсутність деякого обладнання не давало можливість проводити ці заходи більш змістовно та якісно: наприклад, під час проведення інформаційних годин, лекцій, тренінгів всі учасники змушені були дивитися в один ноутбук; концерти та мітинги проводилися без якісного звукового обладнання; відсутність принтера і фотоапарата не давала змогу якісно інформувати жителів села про події, які відбудуться та вже відбулися.

Зображення

 Завдяки підтримці нашої заявки Проектом «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції в нашій організації з’явилося необхідне обладнання, використовуючи яке, були проведені заходи:
- дитяче свято до Міжнародного дня захисту дітей «Як весело в краю дитинства жити»;

-бібліотечний урок «Посвята в читачі»;

-мітинг, присвячений вшануванню пам’яті загиблим льотчикам в 2014 році; 

— година спілкування з людьми похилого віку до Дня Конституції України « І на тім рушникові…»;

-засідання родинного клубу «Лелека»;

-збори громадської організації «Сидорове – лелечий край»;

-щотижневі дитячі дискотеки, покази мультфільмів для дітей та фільмів для дорослих;

-оновлення інформаційної дошки громадської організації.

Зображення

На Загальних зборах громадської організації «Сидорове – Лелечий край» голова організації Братерська З.В. повідомила, що Проект «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» проводить конкурс міні ініціатив. Мощанець К.М. запропонувала взяти участь у конкурсі. Вирішили, що для більш ефективної роботи громадської організації в напрямку соціальної єдності, примирення, згуртування необхідно придбати обладнання: ноутбук, проектор, екран мобільний, багатофункціональний пристрій, акустичну систему, мікрофонні стійки, мікрофон для вокалу, фотоапарат.

Зображення

На Загальних зборах громадської організації «Сидорове – Лелечий край» голова організації Братерська З.В. повідомила, що Проект «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» проводить конкурс міні ініціатив. Мощанець К.М. запропонувала взяти участь у конкурсі. Вирішили, що для більш ефективної роботи громадської організації в напрямку соціальної єдності, примирення, згуртування необхідно придбати обладнання: ноутбук, проектор, екран мобільний, багатофункціональний пристрій, акустичну систему, мікрофонні стійки, мікрофон для вокалу, фотоапарат.Історія успіху міні-ініціативи «Ініціативна група членів громадської організації «Сидорове – Лелечий край», с. Сидорове, Маяківська с/р, Слов’янський район, Донецька область».

Зображення

Ці заходи – це лише початок і громадська організація в подальшій діяльності планує продовжувати ряд заходів на розвиток згуртованості у нашому селі. Якщо у різних за соціальним статусом людей є спільні інтереси та спільно організоване дозвілля, то незалежно від віку, національності, віросповідання люди будуть жити згуртованіше, мирно. Також реалізація проекту дає змогу виховувати у підростаючого покоління любов до рідного села, України. 

Зображення

Дуже важливим є те, що придбання звукового обладнання спрямоване на згуртування молоді, сприяння розвитку її активного життя, адже довгий час у молодих людей просто не було можливості проявляти свої таланти, спільно проводити дозвілля, мати спільні інтереси.

Зображення

Автор тексту: 

Голова ГО «Сидорове-лелечий край» З.В. Братерська.

Історія підготовлена її авторами, а міні ініціатива реалізована за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН), Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується за підтримки Уряду Швеції і Швейцарської конфедерації. Погляди, думки, висновки та інша інформація, що представлені в цій публікації, не обов'язково відображають точку зору ПРООН, за винятком випадків, коли безпосередньо вказано, що ПРООН є автором тексту.


Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

10:04
990
Немає коментарів. Ваш буде першим!